Steelseries yeni Prime serisi mouseleri İtopya'da satışta!

Silicone Android Uygulaması

mutlu pide

Gold Sample
İfade skoru
2.016
Evet GPXS daha iyi.

KS
Wolerm

Wolerm

Gold Sample
İfade skoru
6.005
Yine SteelSeries, yine gereksiz fiyat, yine kopyala yapıştır tasarım.

Kopyala yapıştırı da düzgün yapamamışlar zaten.
Rival 3'ü baz alalım ama şunu değiştir knk, CEO çakmasın.
-SS mühendisleri.

hadwiger

Gold Sample
İfade skoru
4.115
KS
Wolerm

Wolerm

Gold Sample
İfade skoru
6.005

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
SteelSeries klasik işte. Sensörü iyi koyup gerisini kötü koyan bir firma. Farenin daha doğru dürüst skatezi yok. Düşünün o kadar para veriyorsunuz ve %100 PTFE skatez çıkmıyor. %100 PTFE koymamak yanlış bu bütçede.

Bu arada keşke Bloody'de ülkemize SP serisi farelerini getirse. PMW 3360 ve LK Switch var SP serisi farelerinde. Metal skatezde var aynı şekilde.

540536195

Bronze Sample
İfade skoru
1.805
Ayrıca keskin ve yuvarlak hatların birleşimi ve butonların farenin arkasına göre kısa olması çok çirkin bir fareyi ortaya çıkarmış (bence). Şuna bakın.

1621969970749.png

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Burasına pek katılmıyorum. Bu modelde düzeltmişler gibi gözüküyor. Stok olsa da kayması iyi gibi gözüküyor. 400 TL gibi fiyatı olsa alınabilir.
Yine de çoğu farelerine bunu yapıyorlar hocam. Wireless modeli hariç diğerlerinin skatezleri de %100 PTFE olmalıydı bence. Gerçi ülkemize gelmişti bu skatezler. Alıp takılırsa o kısımda düzeltilebilir.

540536195

Bronze Sample
İfade skoru
1.805
Bu arada bu fareler henüz ön siparişte. Benim size tavsiyem yeni çıkan bir şey olduğu zaman ürüne hemen atlamamanız olacaktır. İlerleyen günlerde farklı ve geliştirilmiş revizyonları çıkarsa daha sorunsuz bir fare deneyimi yaşarsınız. Mesela Corsair Katar Pro ile Katar Pro XT gibi.

Aynı şey başka elektronik aletler için de geçerli. İlerleyen yıllarda illaki ortaya çıkan sorunlar, yeni revizyonlarla düzeltilir.

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Bu arada bu fareler henüz ön siparişte. Benim size tavsiyem yeni çıkan bir şey olduğu zaman ürüne hemen atlamamanız olacaktır. İlerleyen günlerde farklı ve geliştirilmiş revizyonları çıkarsa daha sorunsuz bir fare deneyimi yaşarsınız. Mesela Corsair Katar Pro ile Katar Pro XT gibi.

Aynı şey başka elektronik aletler için de geçerli. İlerleyen yıllarda illaki ortaya çıkan sorunlar, yeni revizyonlarla düzeltilir.
Buna kesinlikle katılıyorum hocam. Misal ben iPhone alınacaksa her zaman "S" takısı olan modellerin alınması gerektiğini savunmuşumdur. Çünkü "S" takısı olan modeller bir önceki modelin oturmuş ve güçlendirilmiş hali. iPhone 6 ölmüş durumdayken 6S halen çatır çatır çalışıyor misal. :) Bir ürün alacaksanız o üründen sonra çıkacak diğer ürünü bekleyin.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube