Çözüldü Steam aile paylaşımında oyun tamamen aynı bir şekilde mi paylaşılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiş. Çözülmediyse bize rapor edebilirsiniz.
Silicone Android Uygulaması

Lyrinx

Gold Sample
İfade skoru
5.748
Abime Steam aile paylaşımı yardımıyla kendi Witcher 3'ümü aktaracağım, fakat benim Witcher 3'ümde gerek oynanış olarak, gerek de grafik olarak bir sürü mod yüklü, üstelik mod'lar yüzünden biraz önemsiz olsalar da bazı oyun dosyalarım bozuk, önemsizden kastım, oyunun karanlık olması yerlerde oyun karanlık olmuyor gibi gibi...

Ben de haliyle abim oyuna ilk defa başlayacağı için bunlardan etkilensin istemiyorum, etkilenirse oyunumu paylaşmayacağım, onun yerine ona oyunu satın alacağım, peki abim bundan etkilenir mi?

Bu dediğim şey diğer oyunlar için de geçerli bu arada :)

123456789

Platinum Sample
İfade skoru
5.695
Steam aile paylaşımında bir oyun paylaşılınca sıfırdan yüklenir, tıpkı yeni satın alınmış gibi. Örnek olarak, Witcher 3'ü 500 saat oynadın bütün görevleri yaptın save dosyan %100. Fakat paylaştığın kişi yeni satın almış gibi olacağı için save haliyle olmayacak ve sıfırdan başlayacak.

takla king

Platinum Sample
İfade skoru
15.850
Katılıyorum, Senin save dosyan ve modların ona gitmiyor. En basit bir örnekle açıklayayım, Ben de witcher 3 aldım arkadaşımdan, O da oyunu modlamıştı ve fazla oynamıştı. Ben oynarken oyun sıfırdan başlamıştı her hangi bir mod yoktu.

KS
Lyrinx

Lyrinx

Gold Sample
İfade skoru
5.748
Steam aile paylaşımında bir oyun paylaşılınca sıfırdan yüklenir, tıpkı yeni satın alınmış gibi. Örnek olarak, Witcher 3'ü 500 saat oynadın bütün görevleri yaptın save dosyan %100. Fakat paylaştığın kişi yeni satın almış gibi olacağı için save haliyle olmayacak ve sıfırdan başlayacak.
Katılıyorum, Senin save dosyan ve modların ona gitmiyor. En basit bir örnekle açıklayayım, Ben de witcher 3 aldım arkadaşımdan, O da oyunu modlamıştı ve fazla oynamıştı. Ben oynarken oyun sıfırdan başlamıştı her hangi bir mod yoktu.
Teşekkürler destekleriniz için :) 20-25 TL'den tasarruf etmeyi başardık :D

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube