Star Wars Comicleri Nasıl?

Silicone Android Uygulaması

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
Sanırım Star Wars serisinin comicleri var sizce okumaya değer mi?
Okuyacaksam hangi sıra ile okumalıyım?

Son düzenleme: Moderatör:

Dark Lord of the Sith

Silver Sample
İfade skoru
1.346
Sanırım Star Wars serisinin comicleri var sizce okumaya değer mi?
Evreni seviyorsan değer. Ancak evren ikiye ayrılmış durumda. Legends ve Canon. Legends Star Wars'ın Disney satın almadan önce geçtiği evren. Canon ise Disney satın aldıktan sonra kurulmuş bir evren. Legends'ta çok fazla içerik var. Benim önerim Canon'dan başlaman. Daha sonra ilgin devam ederse Legends'tan birkaç içerik okursun.
Okuyacaksam hangi sıra ile okumalıyım?
https://www.reddit.com/r/starwarscanon/comments/ow1k5y Benim gördüğüm en detaylı sıralama burada. Ancak her içerik var listede. İçerikler renklerle sınıflandırılmış durumda, zorluk çekmezsin.

KS
G

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
Evreni seviyorsan değer. Ancak evren ikiye ayrılmış durumda. Legends ve Canon. Legends Star Wars'ın Disney satın almadan önce geçtiği evren. Canon ise Disney satın aldıktan sonra kurulmuş bir evren. Legends'ta çok fazla içerik var. Benim önerim Canon'dan başlaman. Daha sonra ilgin devam ederse Legends'tan birkaç içerik okursun.

https://www.reddit.com/r/starwarscanon/comments/ow1k5y Benim gördüğüm en detaylı sıralama burada. Ancak her içerik var listede. İçerikler renklerle sınıflandırılmış durumda, zorluk çekmezsin.
Peki legends ve canon arasında uyumluluk var mı ve bunlar filmler ile uyumlu mu?

KS
G

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
Son düzenleme:

Jayce

Rütbesiz
İfade skoru
37
Çizgi romanlardan ziyade kitapları öneririm. Legends evrenini de az çok tanımış olursun böylece. Orijinal Thrawn üçlemesi güzel bir başlangıç.

Satın almanı önermem bu arada, nadirler ve fiyatları çok tuzlu. İnternette PDF olarak bulabilirsin, İngilizce sorun olmayacaksa.

KS
G

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
Çizgi romanlardan ziyade kitapları öneririm. Legends evrenini de az çok tanımış olursun böylece. Orijinal Thrawn üçlemesi güzel bir başlangıç.

Satın almanı önermem bu arada, nadirler ve fiyatları çok tuzlu. İnternette PDF olarak bulabilirsin, İngilizce sorun olmayacaksa.
İngilizce sorunu yok zaten kindle sağ olsun her şeyi ingilizce okuyorum.
Kitap okuyacağımı sanmam ya, filmlerin kitaplarını nedendir seviyorum :D

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube