Makale SSD’lerde DRAM nedir, neden önemlidir?

Silicone Android Uygulaması
image-7-768x432.png

SSD’ler, yavaşlayan sisteminizi hızlandırmak için en iyi bileşenlerden biridir. SSD’nin bu kadar hızlı bir depolama aygıtı olmasında, DRAM önbelleğin de önemli bir katkısı vardır, ancak her SSD’de DRAM önbellek bulunmaz. Gelin bu DRAM nedir, ne değildir bir bakalım. DRAM Nedir? SSD’lerin içinde bulunan NAND yongaları, çoğu zaman yeteri kadar hızlı değillerdir. SSD’ler bu durumda daha […]

Yazar: Astroscott

Okumaya devam et...

takla king

Platinum Sample
İfade skoru
15.850
Ufaktan eleştiri yapayım, makale ile rehber aynı şey değil. Bu yazılan yazı makaleden çıkıp rehbere sarkıyor, elinize sağlık faydalı bilgiler var.
Her zaman haber olacak değil. Ona bakılırsa Memtest makalesi de buna girer. Başka sayfaların da böyle makalaleri var.

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Ufaktan eleştiri yapayım, makale ile rehber aynı şey değil. Bu yazılan yazı makaleden çıkıp rehbere sarkıyor, elinize sağlık faydalı bilgiler var.
Site URL'si değişmeli aslında. medya.silicone-forum.com daha oturaklı bu site için.

123456789

Platinum Sample
İfade skoru
5.695
Her zaman haber olacak değil. Ona bakılırsa Memtest makalesi de buna girer. Başka sayfaların da böyle makalaleri var.
Haber ile makale de farklı şeyler; ilk önce bunun bilince varalım. Dediğim gibi tufan hocanın eline sağlık, yararlı bilgiler var. Sadece bu konunun rehber olarak açılmasının daha doğru olduğunu düşünüyorum.

takla king

Platinum Sample
İfade skoru
15.850
Haber ile makale de farklı şeyler; ilk önce bunun bilince varalım. Dediğim gibi tufan hocanın eline sağlık, yararlı bilgiler var. Sadece bu konunun rehber olarak açılmasının daha doğru olduğunu düşünüyorum.
Evet, makale illaki haber olacak değil. Siz bunu bu mesajınızda söylüyorsunuz ama önceki mesajınız aksini söylüyor. Makale haber olmak zorunda değil.

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
1624203795269.png

Zaten rehber olarak açıldı. :D

123456789

Platinum Sample
İfade skoru
5.695

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Dediğimi anlamadınız hocam, makale sitesi yerine forumda rehber ön ekiyle açılmasını daha doğru buluyorum demek istedim. Neyse konu kirlenmesin, sadece ufak eleştiri yapayım dedim.
Eee forumda da var zaten. Foruma yazacaksak her şeyi bu site niye var? Yazmayalım direkt kapatalım gitsin. :)

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
Makale olmak zorunda değil zaten. Sitenin adı makale sadece. Bir sürü haber var sitede, onların hiçbiri makale niteliği taşımıyor.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube