[Spoiler] Miraculous Ladybug hakkında konuşalım

Silicone Android Uygulaması

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
Spoiler butonu olmadan konuşacağız. Buradan sonrasını okumak senin inisiyatifinde.

Benim asıl merak ettiğim Usta Fu'ya ne olacak? İleride bir daha görecek miyiz? Çünkü çok kötü şekilde kestirip attılar adamı.

Viserys Targaryen

Bronze Sample
İfade skoru
529
Sayfaları taşacak yeni bir konu :)

Benim asıl merak ettiğim Usta Fu'ya ne olacak? İleride bir daha görecek miyiz? Çünkü çok kötü şekilde kestirip attılar adamı.

Öfkeli Fu'dan sonra sanmıyorum. Burada akumalanıp hemen İngiltere'ye kaçmıştı adamcağız. Hafızasının geri gelmesi gibi bir şey söz konusu olursa ancak o zaman dönebilir. Ama dediğiniz gibi kestirip attılar adamı.

KS
M

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
Öfkeli Fu'dan sonra sanmıyorum. Burada akumalanıp hemen İngiltere'ye kaçmıştı adamcağız. Hafızasının geri gelmesi gibi bir şey söz konusu olursa ancak o zaman dönebilir. Ama dediğiniz gibi kestirip attılar adamı.
Öyle ama tapınak geri döndü, ora boşa dönmemiştir. Bir olaylar olacak ama o hatırlamadan olmaz bence.

Benim Cat Blank 2 ile ilgili teorim var, Lila'dan babasının Shadow Moth olduğunu öğrenip öyle bir sinirle Akumalanabilir.

takla king

Platinum Sample
İfade skoru
15.850
Öyle ama tapınak geri döndü, ora boşa dönmemiştir. Bir olaylar olacak ama o hatırlamadan olmaz bence.

Benim Cat Blank 2 ile ilgili teorim var, Lila'dan babasının Shadow Moth olduğunu öğrenip öyle bir sinirle Akumalanabilir.
Akumalanmasının sebebi kesinlikle babasının shadow moth olduğunu öğrenmesi olur da Lila'dan mı 🥴

Akumalanınca ise Shadow Moth da onun kara kedi olduğunu öğrenecek ve anneni geri getirmek için uğur böceğinin mucizesini al diyebilir.

KS
M

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
Akumalanmasının sebebi kesinlikle babasının shadow moth olduğunu öğrenmesi olur da Lila'dan mı 🥴
O düşünülür.

Bu diziyi 7 sezona nasıl uzatacaklar? Bence tadı kaçmaya başladı ufaktan. 5. sezonda bitirseler iyi olur.

takla king

Platinum Sample
İfade skoru
15.850
O düşünülür.

Bu diziyi 7 sezona nasıl uzatacaklar? Bence tadı kaçmaya başladı ufaktan. 5. sezonda bitirseler iyi olur.
7. Sezona uzayacak mıymış 😳

7 Sezon tek bir kötü adam sadece aynı yolla sadece farklı kişileri kullanarak mucizeleri ele geçirmeye çalışıyor. Hiç güzel olmadı. 5 sezon da hiç güzel değil de neyse.

En azından son zamanda zaman yolculuğu, daha fazla aksiyon, kimliklerinin öğrenildiği gerçeklikler gibi farklı konseptlerle geldiler. Önceki sezonlarda hiç biri yoktu. Sadece hawkmoth birisi akumalıyor ve uğur böceği ile kara kedi günü kurtarıyor.

KS
M

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636

7 Sezon tek bir kötü adam sadece aynı yolla sadece farklı kişileri kullanarak mucizeleri ele geçirmeye çalışıyor. Hiç güzel olmadı. 5 sezon da hiç güzel değil de neyse.

En azından son zamanda zaman yolculuğu, daha fazla aksiyon, kimliklerinin öğrenildiği gerçeklikler gibi farklı konseptlerle geldiler. Önceki sezonlarda hiç biri yoktu. Sadece hawkmoth birisi akumalıyor ve uğur böceği ile kara kedi günü kurtarıyor.
O konsept ilk sezonda güzeldi ama aynı kişileri tekrar tekrar akumalayınca iyice tadı çıktı.

En azından ucundan çıtlattılar azıcık kimlik olayını. 3 sezonda neredeyse hiçbir şey olmadı bu konu hakkında.

Aware

Silver Sample
İfade skoru
1.437

Genelde full hikaye vermiyorlar. Hele uzattıkları zaman 5-6 bölümde bir önemli bölüm oluyor. İzlenecek bir sürü güzel çizgi dizisi var Disney'in ama bir süre sezon finali verme ihtimalleri olabilir. Owl House uzun bir sezon ortası arası verdi mesela. Yeni gelecek seriler için boşluk yaratma amaçlı sanırsam.

Viserys Targaryen

Bronze Sample
İfade skoru
529

Yeni bekçi ile ilgili olaylar dönebilir. S4 6. bölümde bekçi Marinette'yi izleyeceğini söylemişti. Olaylar dönecek gibi duruyor.

Mantıklı. Ama babası oğlunu akumalayabilir mi ki? İlk cat blanc'da kimliğini öğrendiği gibiden bahsetmiyorum. Olumsuz duyguyu hissedip oğlunu akumalamayı göze alır mıydı?.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

7 sezonluk planları var. Özel bölümler bile düşünülmüştü.

Luka kimlikleri biliyor. Acaba ileride sorun yaratır mı?

Bence yaratacak. Hatta Bunnix'in dönüşünü de bekliyorum bu yüzden.

KS
M

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
Mantıklı. Ama babası oğlunu akumalayabilir mi ki? İlk cat blanc'da kimliğini öğrendiği gibiden bahsetmiyorum. Olumsuz duyguyu hissedip oğlunu akumalamayı göze alır mıydı?.
Babası, onun olduğunu bilmeyecek ki. Cat Noir halindeyken akumalayacak.

Viserys Targaryen

Bronze Sample
İfade skoru
529
Babası, onun olduğunu bilmeyecek ki. Cat Noir halindeyken akumalayacak.

Gerçekten öyle olursa çok heyencalı olur. Fakat bence bu sezon olmaz. Olursa 20-21. bölümde olur. Finali bile spoilerlı idi. Lila Adrien ile İngiltere'ye gidiyormuş bölümde. Marinette de sırrını açığa çıkarabilirmiş o esnada. Artık yeni bölüm gelse de görsek.

Sanırım yeni bölüm Psychomedian olacak.

365

Silver Sample
İfade skoru
1.238
Spoiler butonu olmadan konuşacağız. Buradan sonrasını okumak senin inisiyatifinde.

Türkçesini yazınca dalga mı geçiyor insanlar O.O2

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube