[Spoiler] Hadi Witcher Konuşalım

Silicone Android Uygulaması
KS
Lyrinx

Lyrinx

Gold Sample
İfade skoru
5.748
Daha dün bizzat sen söyledin Beratcığım, o da bu konuyu okuyor hani. :evilol:
Vilgefortz'un adını söylemiştim, ama hiç bu dövüş konusunu söylediğimi hatırlamıyorum O.O2 söylemişsem de Astroscott o sırada konuda yoktur, mesajları okumamıştır.

Kitap konularına değinirken Astroscott için sürprizbozan açayım bari.
Geralt’ın, Leo Bonhart’a karşı, bir düelloda kaybedeceğini düşünenler hakkında fikirleriniz neler hocam?
Sallamasınlar derim, mümkün değil bu çünkü bana göre.

KS
Lyrinx

Lyrinx

Gold Sample
İfade skoru
5.748
Ciri’den sopa yiyen adamın, Geralt’a karşı şansı olmaz, ama böyle düşünen garip arkadaşlar var. Üstelik çocuk sayılır Ciri o sıralarda.
3 Witcher madalyonu vardı kendisinde, birisi Griffin, birisi Kedi, diğeri ise Kurt idi sanırım, bunları gerçek Witcher'ları öldürerek kazandığını düşünmüyorum, en azından adil bir dövüşte.

Stebph

Silver Sample
İfade skoru
1.599
3 Witcher madalyonu vardı kendisinde, birisi Griffin, birisi Kedi, diğeri ise Kurt idi sanırım, bunları gerçek Witcher'ları öldürerek kazandığını düşünmüyorum, en azından adil bir dövüşte.
Belki sarhoş yakalamıştır, belki de W3’de olan sahte efsunger gibi bir yerden bulmuştur madalyonları, ama hakkını yememek lazım, kendisi iyi bir dövüşçü, peak human diyebiliriz bence Bonhart abimize.

KS
Lyrinx

Lyrinx

Gold Sample
İfade skoru
5.748
Evet, Lore hakkında az çok bilgim var sayılır.
İnan Köse'nin Lore videolarında ufak da olsa kitap spoiler'ları var bu arada, bunu belirtmediği için ben de bir ara kitaplara başlamadan önce aynı videoları spoiler yemediğimi sanarak izlerdim, ama meğersem hafif de olsa spoiler yiyormuşum :D
Belki sarhoş yakalamıştır.
Olabilir, sarhoş olmak Witcher'ların en büyük düşmanlarından birisi sonuçta, W3'de Geralt'ın bir katakan ile sarhoşken savaşması örneği mesela, katakan Geralt'ı yere devirmişti, sarhoş olduğundan kaynaklanmıştır muhtemelen.
Belki de W3’de olan sahte efsunger gibi bir yerden bulmuştur madalyonları.
Ben böyle düşünüyorum şahsen.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Gölün Hanımı kitabı 650 sayfaymış bu arada, aşırı fazla, diğer kitapların 2 katı büyüklüğündeydi zaten, anlamam gerekirdi.

Stebph

Silver Sample
İfade skoru
1.599
Gölün Hanımı kitabı 650 sayfaymış bu arada, aşırı fazla, diğer kitapların 2 katı büyüklüğündeydi zaten, anlamam gerekirdi.
Triss'in yaptığı kötü şeylerin çoğunluğu da o kitaptaydı hatırladığım kadarıyla, loca mevzularını okuduktan sonra Yen'ci olursunuz diye korkmuyor değilim yav. Tekrar o yoldan çevirmekle uğraşamam hocam, zor iş O.O2

KS
Lyrinx

Lyrinx

Gold Sample
İfade skoru
5.748
Triss'in yaptığı kötü şeylerin çoğunluğu da o kitaptaydı hatırladığım kadarıyla, loca mevzularını okuduktan sonra Yen'ci olursunuz diye korkmuyor değilim yav. Tekrar o yoldan çevirmekle uğraşamam hocam, zor iş O.O2
Çoğu şey burada patlak veriyor yani :D anladım, final kitabı sonuçta.

Berat

Bronze Sample
İfade skoru
165
Geralt'a benim gibi kısa saç yakıştıran var mı ya? Neredeyse oyundaki hiçbir saç modelini beğenmediğim için kısa saç modu yapmıştım. Top sakal ve yüz moduyla da birleştirince bayağı güzel olmuştu.
20210618232702_3.jpg

Stebph

Silver Sample
İfade skoru
1.599
Geralt'a benim gibi kısa saç yakıştıran var mı ya? Neredeyse oyundaki hiçbir saç modelini beğenmediğim için kısa saç modu yapmıştım. Top sakal ve yüz moduyla da birleştirince bayağı güzel olmuştu.
30900 numaralı eki görüntüle
Genelde oyunun orijinal kısa saç stilini kullanıyorum, Sezon Burz mod’u ile yakışıyorlar.
98B281DC-9D5F-4752-B3A9-19AE7B2A9840.jpeg

KS
Lyrinx

Lyrinx

Gold Sample
İfade skoru
5.748
30900 numaralı eki görüntüle
Geralt'ın orijinal saçı en iyisi bence, onun dışındakileri pek sevemiyorum.

Saç ve Sakal DLC'si ve sizin de yaptığınız gibi mod'lar var, fakat onları hiç denemedim.

Güzelmiş bu arada :)

hüseyin aktepe

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
13.287
Kısa saç yakıştıramıyorum ben.
Geralt'ın orijinal saçı en iyisi bence, onun dışındakileri pek sevemiyorum.
Orijinali bence de en iyisi, katılıyorum.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube