Söyle Rahatla

Silicone Android Uygulaması

Spyware

Bronze Sample
İfade skoru
1.168
Belki cozum yolunuz ise yaramadi veya bir yerinde hata aldi, ne yapacak?
Çözüm alayım diye rapor atmadım, sorunun çözümü hakkında konu açtım. Yani, burada doğal olarak yazılacak mesaj yok. Hatta atayım konuyu:

Bu konunun kilitlenmesini istedim işte.

FatihY

Gold Sample
İfade skoru
2.727

takla king

Platinum Sample
İfade skoru
15.850
Çözüm alayım diye rapor atmadım, sorunun çözümü hakkında konu açtım. Yani, burada doğal olarak yazılacak mesaj yok. Hatta atayım konuyu:

Bu konunun kilitlenmesini istedim işte.
Anladım zaten. Dediğim gibi, çözüm yolunuzu uygularken hata alabilirler veya soruları olabilir. Ama yine de en iyisini siz bilirsiniz sanırım (y)

Nirvana

Silver Sample
İfade skoru
825

Spyware

Bronze Sample
İfade skoru
1.168
Anladım zaten. Dediğim gibi, çözüm yolunuzu uygularken hata alabilirler veya soruları olabilir.
Benim amacım aslında yeni konu açmalarına teşvik etmek. O konudaki çözümleri uyguladılar ve sorunlar çözülmediyse yeni konu açsınlar, bu kadar basit. Keşke neden reddettiğinin bildirimini de gönderse. Bu yüzden geri dönüş yapılmasını istedim ama eskisi gibi geri dönüş yapılmıyor. :rolleyes:

Son düzenleme:

takla king

Platinum Sample
İfade skoru
15.850
Benim amacım aslında yeni konu açmalarına teşvik etmek. O konudaki çözümleri uyguladılar ve sorunlar çözülmediyse yeni konu açsınlar, bu kadar basit. Keşke neden reddettiğinin bildirimini de gönderse. Bu yüzden geri dönüş yapılması istedim ama eskisi gibi geri dönüş yapılmıyor. :rolleyes:
@Spyware'in konusunda çözüm işe yaramadı diye konu mu açsınlar?

esek sipasi

Silver Sample
İfade skoru
576
@esek sipasi, 0
Eger Dc sayilmazsa ki dc hesabini sadece çevremdeki guzel kizlarin fotolarını arşivleme için kullanıyorum
1624306494259.png

takla king

Platinum Sample
İfade skoru
15.850
Nasıl olduysa yine yönetime karşı fikirlere sahip konuya dönüşmüş. Arkadaşlar gereksiz baş kaldırmak yerine gerekli yerlerde yönetimi uyarmak daha iyi bir fikir değil mi?
Öyle demeyin, Yönetimi sevmiyorum ve insanlar yalaka diyince insan havalı oluyor.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube