Sizce saçımı 3 numaraya vurmalı mıyım?

Silicone Android Uygulaması

540536195

Bronze Sample
İfade skoru
1.805
Arkadaşlar, son zamanlarda saçlarım dökülmeye başladı. Her gün klavyemden en az bir tel saç çıkarırım. Çünkü klavye konusunda OKB düzeyinde olmasam da içine saç kaçmasından rahatsız oluyorum. Saç dökülmesinin sebebi genetik midir bilmiyorum ama bu durum çok rahatsız etmeye başladı. Bir de Antalya'da yaşıyorum, buranın çok sıcak ve bunaltıcı bir havası var. Bu da bana saçımı 3 numaraya vurdurma fikrini doğurdu. Sizce saçımı 3 numaraya vurmalı mıyım?

𝙡𝙤𝙠𝙞.

Silver Sample
İfade skoru
3.842
Saç dökülmenin en büyük sebebi genetiktir zaten. Jöle, sprey de saç dökülmesini tetikler. Saçlarında kaç günde bir yıkıyorsun, saçların yağlı mı kuru mu? Eğer saçın yağlıysa 1-2 gün arayla yıkamanı tavsiye ederim. Yağlanan saçlar yıkanmadığı taktirde saç dökülmesine yol açıyor. Her gün yıkanırsa da saçtaki yağ dengesi bozulduğu için yine saç dökülmesine yol açabiliyor. Ben yağlı bir saça sahibim, bu yüzden her gün yıkama gerekliliği hissediyorum. Her gün yıkamak doğru değil ancak yapamıyorum işte, ille de yıkayasım geliyor.

Show Stopper

Gold Sample
Yönetici
İfade skoru
2.216
Ben sıfıra vurdurdum aşırı rahatladım. Zaten yaz geliyor, Corona olduğundan da doğru düzgün dışarı çıkmıyorsun yani saçınla alay edecek kimse yok. Vurdur benceç

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Her erkek mutlaka 3 numara saçı tadacaktır. :) Bence kafa yapın uygunsa kestir gitsin. Hem kafa nefes alır hem de saçların daha güçlü ve gür çıkar.

Haruki Murakami

Silver Sample
İfade skoru
2.612
Ben vurdurdum 1 ay önce, eski haline geldi sayilir. Oldukça sıcak bir yerde yaşıyorum, bence sen de vurdur ama senin kararin tabii.

2147483647

Gold Sample
İfade skoru
2.953
Arkadaşlar, son zamanlarda saçlarım dökülmeye başladı. Her gün klavyemden en az bir tel saç çıkarırım. Çünkü klavye konusunda OKB düzeyinde olmasam da içine saç kaçmasından rahatsız oluyorum. Saç dökülmesinin sebebi genetik midir bilmiyorum ama bu durum çok rahatsız etmeye başladı. Bir de Antalya'da yaşıyorum, buranın çok sıcak ve bunaltıcı bir havası var. Bu da bana saçımı 3 numaraya vurdurma fikrini doğurdu. Sizce saçımı 3 numaraya vurmalı mıyım?
Dışarı çıkmıyorsan vurdur. Ben cesaret edemem şahsen.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube