Sizce ölüm neden en büyük cezadır ?

Silicone Android Uygulaması

Dexter

Platinum Sample
İfade skoru
6.025
Neden yok olmak istersin ki?
Niye istemeyeyim? Gözlemlenebilir evrenin büyüklüğü 93 milyar ışık yılı. Ben bu evrendeki bir toz zerresi bile değilim. Benden önceki milyarlarca insan nasıl yok olduysa bende öyle olacağım. Yok olmak istemiyorsan dünyaya adını yazdırman lazım. Einstein, Newton, Demokritos vb. gibi.

PuMaT

Silver Sample
İfade skoru
1.019
Yok olmak benim için o kadar önemli değil herkes sonuçta ölecek. Ve ölürken bile toprağa ağaçlara ve diğer nesillere yardımcı olabiliyorsun.
Niye istemeyeyim? Gözlemlenebilir evrenin büyüklüğü 93 milyar ışık yılı. Ben bu evrendeki bir toz zerresi bile değilim. Benden önceki milyarlarca insan nasıl yok olduysa bende öyle olacağım. Yok olmak istemiyorsan dünyaya adını yazdırman lazım. Einstein, Newton, Demokritos vb. gibi.
Ölmek istemenizin sebebi, herkes öldü ben de ölsem ne olacak mı? Bana göre garip. Dünya'da yaşayıp sefa sürmek varken ekosisteme yararlı olmanın bir mantığı yok bence.
Sadece fiziksel olarak küçüksün, başka hangi varlık istediği gibi hareket edip istediği gibi düşünebiliyor ki.
Yok olmaktan kastım fiziksel olarak, yoksa o beni konuşmuş, bu beni konuşmuş ne işime yarayacak.

Pankekli Sucuk

Silver Sample
İfade skoru
139
Ölmek istemenizin sebebi, herkes öldü ben de ölsem ne olacak mı? Bana göre garip. Dünya'da yaşayıp sefa sürmek varken ekosisteme yararlı olmanın bir mantığı yok bence.
Ölmek istiyorum demedim.Dünyada çok sefa süremiyorum maalesef.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube