Sizce Beğeni Sayıları Geri Gelmeli Mi?

Sizce beğeni sayısı geri gelmeli mi?

• Evet, gelmeli.

Oy: 19 67,9%
  • Hayır, gelmemeli.

Oy: 9 32,1%

• Toplam oy
    28
Silicone Android Uygulaması
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

sami şahin

Silver Sample
İfade skoru
337
Bence konuyu kitleyin herkezin fikri farklı kavga çıkacak oylama başlatmışsınız işte oylamaya göre hareket edin.

Son düzenleme:

C. Callahan

Gold Sample
İfade skoru
2.389
Bence beğeni kalkıyorsa mesaj da kalkmalı. Çünkü öbür forumlarda haksız olmasına rağmen mesaj sayısı fazla olduğu için başkalarının tarafını tutan insanlar çok gördük. Kalkıyorsa "kişilerin onun daha bilgili sanacak" algısı yaratabilecek her şey kaldırılmalı. Buna rütbe de dahil moderatör dışında tüm rütbeler de kaldırılabilir o zaman.

Recx and Flex

Gold Sample
İfade skoru
4.118
Bu arada reaksiyon ile mesaj sayısının orantısına bakarak kimin bilgili olduğuna az çok karar verebilirsiniz.

Yani beğeni kasmaya çalışan belli eder kendini...

Asıl beğeni yerine mesaj kalkmalı boş boş mesaj atanlar mı dersin, üsttekinin yazdığının aynısını yazan mı dersin var da var.

Haruki Murakami

Silver Sample
İfade skoru
2.612
Saçmalamışsın, sadece görüşümüzü alıyorlar; tp'deki moderasyondan şikayetçi değil miydiniz? Neden burayı da oraya benzetmeye çalışıyorsunuz?
Hayır, ben oranın modearsyonundan şikayet etmiyordum. Hatta fazla gevşekti son zamanlarda, benim şikayet ettiğim gereksiz cezalardı. Her şeyi size sorarlarsa gün gelir tepelerine çıkarsınız. Ben de sormasınlar demedim zaten, anket açıp bıraksınlar dedim.
Alakasi yok, orasinin bos kalmasi bir sey degistirmiyor. Cozumler ve Rehber eklenir gerekirse yapilabiliyorsa tabii.
Çözüm ve makale işe yarayabilir.

C. Callahan

Gold Sample
İfade skoru
2.389
Bence konuyu kitleyin herkezin fikri farklı kavga çıkacak oylamaya göre hareket edin.
Kavga çıkacağını sanmıyorum, her karşıt görüş bir araya geldiğinde kavga çıkmaması lazım

123456789

Platinum Sample
İfade skoru
5.695
Benden bu kadar, bir daha bu konulara mesaj yazmayacagim. Her iki turlu moderasyon ve yonetimin forumu TP'ye donusturmekten baska amaci yok.
TP'de, DA'da, burası da SDN'de altyapı olarak XenForo kullanıyor; tabii ki birbirlerine benzeyecekler. Dediğinde anlam yok anlam.

C. Callahan

Gold Sample
İfade skoru
2.389
Benden bu kadar, bir daha bu konulara mesaj yazmayacagim. Her iki turlu moderasyon ve yonetimin forumu TP'ye donusturmekten baska amaci yok.
Bu kadar abartmaya gerek yok. yeni kurulan şeyler eskisinden ilham alınarak daha iyi olmaya çalışırlar. Memnun değilseniz kimse sizi forumda kalmaya zorlamıyor. Donanım arşivi forum var gidip orda reaksiyon skoruna bakabilirsin

Arsenik

Gold Sample
İfade skoru
4.505
TP'de, DA'da, burası da SDN'de altyapı olarak XenForo kullanıyor; tabii ki birbirlerine benzeyecekler. Dediğinde anlam yok anlam.
Eger o cumleden bunu cikariyorsan, seni tebrik ediyorum.
Bu kadar abartmaya gerek yok. yeni kurulan şeyler eskisinden ilham alınarak daha iyi olmaya çalışırlar. Memnun değilseniz kimse sizi forumda kalmaya zorlamıyor. Donanım arşivi forum var gidip orda reaksiyon skoruna bakabilirsin
Merak etme, ben buraya DA'dan gelmedim. Reaksiyon ve mesaj sayisinin kalkmasini isteyen de benim hatta.

C. Callahan

Gold Sample
İfade skoru
2.389

123456789

Platinum Sample
İfade skoru
5.695
Eger o cumleden bunu cikariyorsan, seni tebrik ediyorum.

Merak etme, ben buraya DA'dan gelmedim. Reaksiyon ve mesaj sayisinin kalkmasini isteyen de benim hatta.
Ortada ne yazdığı apaçık belli, konuyu farklı yerlere çekiyorsun. DA'dan gelmemekle dediğin arasında ne anlam var ?

Arsenik

Gold Sample
İfade skoru
4.505
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube