Sizce aktifliği arttırmak için ne yapabiliriz?

Silicone Android Uygulaması
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
DC kapatıp Steam grubu açalım desem haklısın da...
MSN açalım. :D
InkedInkedWindows XP-2021-04-17-15-52-06_LI.jpg

Batuh_n

Silver Sample
İfade skoru
1.430
Bol bol çekiliş. Atılan bağışlardan toplanabilir bu.

perspektive

Bronze Sample
İfade skoru
712
Benim de birkaç fikrim var:
- Forum üyeleri olarak hazırladığımız görselli rehberlere yarı saydam filigran (watermark) ekleyebiliriz, "Nick-Silicone Forum" şeklinde. Bu sayede burada hazırlanan içerikler farklı yerlerde paylaşıldığında forumun tanınmasına katkısı olabilir. Hatta bunun ücretsiz eklentisi de vardı, "Resim yükle" kısmında seçenekli olarak otomatik filigran eklettirebiliriz. Aşağıda filigran kullandığım bir konunun linkini bıraktım: https://www.silicone-forum.com/konu/depth-msi-x570-a-pro-vrm-semali-inceleme.1407/
- Instagram hesabında haber, inceleme gibi içeriklerin kırpılmış halleri paylaşılarak, devamı için buraya yönlendirme yapılabilir.
- Discord sunucusu yerine Konu Dışı bölümü daha etkin kullanılabilir.
- Eklentisi var mıydı hatırlamıyorum ama özel mesajları seçip konu oluşturma özelliği eklenebilir. Örneğin özel mesaj yoluyla bir kişiden tavsiye istediniz ve ürün hakkında konuştunuz, bu mesajları seçip konu oluşturabilirsiniz.
- (Ön ek olarak) Konu önem derecesi eklenerek açılan konu sayısı arttırılabilir. Kendimden örnek vereyim, ben işim gereği birçok teknoloji alışverişi yapıyorum ancak kendim ürünler hakkında fikrim olduğundan gerçekten yardıma ihtiyacı olanları engellememek adına konu açmıyorum, konu önem derecesi belirleyebilirsek ben "Düşük önem" ile konu açarım ve hem sohbet açısından güzel konular ortaya çıkar hem de gerçekten yardıma ihtiyacı olanlar engellenmemiş olur.
@MisakiTaro

god

Bronze Sample
İfade skoru
578
Teknoloji içerikli Youtube videoları olabilir.

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Yabancılarla uğraşma. Benimle uğraş. Sağ alttaki, eklenti gözümden hiç kaçmadı.
Yabancı değil ki hocam onlar. :D TP'den arkadaşlarım. MSN'e girmenin yolunu bulduk ve takılıyoruz öyle.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube