Siyasi vb. Tartışma Konuları Yasaklansın

Silicone Android Uygulaması
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Linux Forever

Silver Sample
İfade skoru
4.433
Forumu başka forumdan gördüm. Youtube'da arattım ve sloganının eğlence üzerine olduğunu, pampa atmosferi olduğunu düşündüm.
Ama direkt ana sayfada bazı konular dikkatimi çekti. O konular hatalı şu haklı demiyorum.
Siyasi taraf gözetilmeksizin bu tür konular yasaklansın.
Forumun ismi silicone.
Umarım dikkate alırsınız.

KS
Linux Forever

Linux Forever

Silver Sample
İfade skoru
4.433
KS
Linux Forever

Linux Forever

Silver Sample
İfade skoru
4.433
Kavga olmayan gerçek tartışma konuları yasaklanmasın, ama siyasi konular yasaklasın bence.

Siyasi konular otomatikman tartışmaya, sonra kavgaya dönüşüyor zaten.
Yani bence tek odak teknoloji olmalı.
Silicone ismi ağır bir isimdir.

KS
Linux Forever

Linux Forever

Silver Sample
İfade skoru
4.433
Forumun ismine neden bu kadar takıldın?
E güzeel. Forum daha bebe. Büyüdüğünde o ismi ağırlığı ile taşısın.
Silikon Vadisi yüzünden takıldım. Teknolojinin merkezi.

Bwoah

Silver Sample
İfade skoru
665
burası sadece teknoloji forumu değil arkadaşlar forumların amacı zaten bir konuyu tartışmak veya sorunlara çözüm bulmak siyası konular yasaklanamaz çünkü forumlardaki en büyük tartışma konularından biride budur.

Ryota

Silver Sample
İfade skoru
43
Kendinizce haklı sebepleriniz var. Forum tema olarak bir teknoloji forumu fakat konu dışı bölümünün kapsamını tam bilmiyorum, tahmin ettiğimizden de geniş olabilir. Eğer böyle bir kural yoksa ve gelecekse kullanıcılara bir oylama veyahut moderasyon/yönetim ekibinin kendi arasında radikal bir karara varması en doğrusu olur.

illedelinux

Silver Sample
İfade skoru
4.646
Siyaset ve benzeri yasaklansın, tartışılmasın öyle mi?

Benim işimi, ekmeğimi ve geleceğimi siyaset belirleyecek ama ben siyaset konuşmayacağım.
Ekonomiyi, eğitimi, sanatı, sporu, medyayı siyaset yönetecek ama ben siyaset tartışmayacağım.
Siyaset ahlaki, milli, insani, edebi ve vatani değerlerim üzerinden oyun oynanacak ama ben bu oyuna seyirci kalacağım.
Siyaset toplumun kaderini belirleyecek ama benim burada tartışmam sakıncalı sayılacak.

Siz forumda siyaset yasaklansın demiyorsunuz. Boyun bükün, kölelik yapın, sürüleşin diyorsunuz.

Bwoah

Silver Sample
İfade skoru
665
Siyaset ve benzeri yasaklansın, tartışılmasın öyle mi?

Benim işimi, ekmeğimi ve geleceğimi siyaset belirleyecek ama ben siyaset konuşmayacağım.
Ekonomiyi, eğitimi, sanatı, sporu, medyayı siyaset yönetecek ama ben siyaset tartışmayacağım.
Siyaset ahlaki, milli, insani, edebi ve vatani değerlerim üzerinden oyun oynanacak ama ben bu oyuna seyirci kalacağım.
Siyaset toplumun kaderini belirleyecek ama benim burada tartışmam sakıncalı sayılacak.

Siz forumda siyaset yasaklansın demiyorsunuz. Boyun bükün, kölelik yapın, sürüleşin diyorsunuz.
gereksiz bir istek zaten forumlarda herhangi bir konunun yasadışı olmadığı sürece yasaklanamsı saçmalık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube