Sistem saniyelik mavi ekran verip geri açılıyor

Silicone Android Uygulaması
İşletim sistemi
Windows 7 Starter

GreatestOfAlltimes

Silver Sample
İfade skoru
927
Elimde çok çok eski bir sistem var, RAM'lerini vs. kontrol ederken cihaz bazen mavi ekran veriyor ve yeniden açıldığında sorunsuz çalışıyor gibi gözüküyor.

Çözüm
Elimde çok çok eski bir sistem var, RAM'lerini vs. kontrol ederken cihaz bazen mavi ekran veriyor ve yeniden açıldığında sorunsuz çalışıyor gibi gözüküyor.

Çok çok eski bir sistemse en son sp güncellemelerini almış bir Windows 7 Ultimate sürümüne formatlayabilirsiniz. Mavi ekran analizi yapacak bilgim olsa rapor üzerinden yardımcı olmak isterdim.

diyezuurca

Rütbesiz
İfade skoru
37

Çok çok eski bir sistemse en son sp güncellemelerini almış bir Windows 7 Ultimate sürümüne formatlayabilirsiniz. Mavi ekran analizi yapacak bilgim olsa rapor üzerinden yardımcı olmak isterdim.

Çözüm
KS
GreatestOfAlltimes

GreatestOfAlltimes

Silver Sample
İfade skoru
927
Öyle yaptım ve çözüldü, sanırım Windowstan kaynaklıydı.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube