Sınavlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Silicone Android Uygulaması

hadwiger

Gold Sample
İfade skoru
4.115
1 aydır ders çalışmaktan kambur olmama sebep olan Allah'ın belası şey. Bi' de bunların üstüne series s alamazsam:

1622143139119.png

Neyse, edebiyat çalışmaya geri dönüyorum bb.

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
Tercih hatti mantikliydi fakat utopyalarda yasamadigimiz icin derslere kimse girmiyor, hocayla bas basayiz.
10 kisi ustune cikmiyor bir haftadir.

Virtual Guardian

Silver Sample
İfade skoru
1.461

JokMagics

Gold Sample
İfade skoru
5.023
Tercih hakkı olayı saçma oldu, bizim için iyi fakat bir de öğretmenlerin açısından bakalım.
2-3 kişi için okula gidip virüse yakalanma riski alıyorlar. Annemin okulu 1-2K kişi, sadece 36 kişi sınava giriyor.
Ya iptal edilmeliydi ya da yapılmalıydı.

onatygt

Bronze Sample
İfade skoru
527
Hayalindeki kırmızı Renault Laguna 1'in içinde.
Boğaziçi Makine Mühendisliği bölümünü isteyen birinin biyoloji netinin 11 virgül bilmem kaç olması kadar saçma. Aç sözlü yap, sınavda her şeyi mi görüyorsun. Gereksizliğin dik alası. Her yerde çoğunluk kopya çekip hem kendini hem karşıdakini kandırıyor, diğer kısım it gibi çalışıp düşük alıyor, bir de benim gibi yatıp ortalama üstünde alan bir kesim var. Herkes aynı kefeye konamaz ama bunu kimse anlamıyor.

Yanlış anlamayın ama 2-3 yazılı haricinde hiçbirini açıp bakmadım 9.sınıfım ortalamam 95, bilmem kaç.

Adolf Hitler

Gold Sample
İfade skoru
2.006
Gereksiz ve sapıkça olduğunu düşünüyorum.

Lise sınavı olan tek ülkeyiz! _> bu sınava hazırlanan biri değilim*
Hocam sınav öğrenciyi okula bağlar, eğitim seviyesini arttırır. Ha ülkemizde eğitim ne kadar iyi tartışılır ama sınavlar bence gayet yerinde, görüşüne saygı duyarım.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube