Silicone YouTube kanalına içerik üreticisi aranıyor

Silicone Android Uygulaması

Wolerm

Gold Sample
İfade skoru
6.005
Merhaba, basit Windows 10 kurma gibi, Linux kurma gibi konu başlıkları hakkında video çekebilecek içerik üreticileri arıyorum.

Gönüllü olanlar bu konudan başvuru yapabilir.
Laptop var mı?
Varsa yaza veya sonbahara doğru gönüllü olabilirim.

KS
M

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
YouTube içerik üreticisinin senin olman gerekmiyor mu?
Zaten benim. Yardım edecek kişiler arıyorum. Technopat'ta nasıl Çağan Çelik, Emin Çıtak vs. varsa burada da birden fazla kişi içerik üretebilir.

Kerem Mert

Rütbesiz
İfade skoru
135
Zaten benim. Yardım edecek kişiler arıyorum. Technopat'ta nasıl Çağan Çelik, Emin Çıtak vs. varsa burada da birden fazla kişi içerik üretebilir.
Kanalın linki var mı? Abone olalım ?

Wolerm

Gold Sample
İfade skoru
6.005

Steve Gates

Gold Sample
İfade skoru
1.992
Bence şimdilik örneğin Windows 10 kurma ile ilgili herhangi bir üye video çekip size atabilir. Başka bir üye de linux kurma ile ilgili mesela. Hangisini severseniz onu seçin.

110

Gold Sample
İfade skoru
476
Tamam, kusura bakma seni yanlış anlamışım.

Yaza doğru içerik üreticisi olabilirim. Ben video ile ilgili gerekli makaleleri yazarım. Sen de o makaleyi videoyla canlandırırsın.

Ayrıca bir anasayfa açın. Bu anasayfada makale paylaşımları olsun. Ancak buraya sadece içerik üreticileri yazsın.

Son olarak sen foruma tüm vaktini ayırma. Onun yerine makale yaz, ve bunu video ile canlandir. Çünkü forumu başkalarına ancak böyle duyurabiliriz. Forumdan da bir tane sosyal ağ yöneticisi seç. (Bu kişi ben olabilirim.) Forumu o yönetsin. Tıpkı Recep Baltas ve Mikail Fidan gibi.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube