Silicone yazılım ekibi kurmak nasıl fikir?

Silicone Android Uygulaması

Furkan_Elci

Gold Sample
İfade skoru
1.237
Varsayımlar üstünden bu kadar kesin konuşmak yanlış bence
Hocam sadece olması çok kolay şeyleri söyledim.
Bunun site ile ilgisi olmayacak
Olmayacak ama sırf burada size karşı "sizin yanınızdayız"görünüşü vermek için dediğiniz herşeye beğeni atan bir kitle olduğu aşikar.

Daha önce hiç ekipte bulundun mu?
Evet,ama yasa dışı bir iş için.Ne olduğunu söyleyemeyeceğim.
Kargaşa çıkacak bir şey olmaz o kadar,
Sadece yazılım grubuysa çıkmaz ama işin içine sohbet girerse 2haftaya kalmaz tartışmalar başlar hocam.

Furkan_Elci

Gold Sample
İfade skoru
1.237
Klasik her umudu, düşünceyi, isteği baltalamaya çalışanlar dadanmış konuya
Umudunuzu baltalamak amacım değil sadece olabilecekleri söyledim,yanlış bir dille anlattıysam kusura bakmayın. :)

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Alınan makale yazarlarının bilgi eksikliğinden kaynaklı bence.
Hocam makale yazma şartlarında özellikle makale yazacak kişilerin kaynaklarının sağlam olması ve günde 1-2 makale yazması var. Lakin buna kimse uymuyor. Uyacağını söylüyor ama uymuyor. Neyse konu bu değil. Ben yakında Misaki ile bu konuyu konuşacağım detaylıca bir. :)

Yazılım ekibi ise fena olmaz. Lakin bu bağımsız bir ekip olsa daha iyi olur. Bağımsız derken yani misal bu yazılım ekibi yöneticisini kendi seçsin. Neler yapacağını kendi belirlesin. Böylece yok sen niye yönetici oldun, biz niye böyle bir yazılım yapıyoruz tarzı tartışmaların önüne de geçilmiş olur.

KS
M

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
Önce YouTube kanalını düzene getirmelisin bence.
1623759345154.png

Ayrıca YouTube kanalına ben bundan dolayı video atmıyorum. @PossibleTurco Nevtuğ'a dediklerinde haklı ama.

Furkan_Elci

Gold Sample
İfade skoru
1.237
Böylece yok sen niye yönetici oldun, biz niye böyle bir yazılım yapıyoruz tarzı tartışmaların önüne de geçilmiş olur
Adam 2 saattir anlatmaya çalıştığım şeyi anlattı :D

3866-14-14-8-12-21-34

Platinum Sample
İfade skoru
13.667
Makale yazarlarınin bilgisizliğine laf atmak sacmalik. Dediğim gibi su an yazamıyorum. @PossibleTurco ile konuştuk. Bir kaç gün sonra herkes başlayacak. @nevtugardic sözüm sana.
Ben mi suçluyum Evilol Bugünlerde herkesin bir şey için bahane araması komik geliyor. Gönüllülük esas olunca böyle oluyor galiba.

MESs¹¹

Gold Sample
İfade skoru
6.522
Gönüllülük esas olunca böyle oluyor galiba.
Her iş için geçerli. Adamın bir kazancı yok artısı yok. Anca boş vaktinde yazar yani. O iş için boş vakit ayırmaz çoğu. Olursa vakit, yapar. Bu yazısız bir kuraldır. Tüm yazarlara demiyorum ama bu olağan. Yazmayanlar ile aralarında bir fark yok çünkü.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube