Silicone-Sözlük Nasıl Bir Fikir Sizce?

Silicone Android Uygulaması
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

299

Silver Sample
İfade skoru
3.075
Bu algıyı burada değiştirebiliriz. Sözlük ismi herkesin bilgilerini ortaya koyup ürün hakkındaki deneyimlerini ve düşüncelerini bir araya topladığı bütünlüğe denir. Ekşi Sözlüğü örnek olması anacıyla verdim.
Helal be, ama eksi sozluk sag olsun sozluk terimini katlettiler.

esatiz

Bronze Sample
İfade skoru
191
Bu algıyı burada değiştirebiliriz. Sözlük ismi herkesin bilgilerini ortaya koyup ürün hakkındaki deneyimlerini ve düşüncelerini bir araya topladığı bütünlüğe denir. Ekşi Sözlüğü örnek olması anacıyla verdim.

Bence iyi bir kitle ve iyi moderasyon ile çok güzel olur ama sizin kararınız, ben şahsen bir ürün alacağım zaman technopat gibi yerler yerine ekşiye bakıyorum.
Sözlük deyince aklıma "Lügat" olan geliyor. Dediğin şey sözlük değil forum olmasın?

KS
A

akans

Silver Sample
İfade skoru
1.501
Sözlük deyince aklıma "Lügat" olan geliyor. Dediğin şey sözlük değil forum olmasın?
Hayır, forumda insanlar çok fazla etkileşime geçiyor, Sözlükte örneğin X konusu açılacaksa X hakkında bilgisi olan herkes X hakkındaki düşüncelerini söyleyecek. Tabii ki insanlar konuşacak ama burası gibi değil. Kutsal bilgi kaynağı kısaca. :D

KS
A

akans

Silver Sample
İfade skoru
1.501
71788CF7-74E0-468D-97EE-0C174E9CA5D6.jpeg

Mesaj alındı, No and No Sözlük.

KS
A

akans

Silver Sample
İfade skoru
1.501
Misaki kabul edmez evet ama etse de bu cesmenin suyu nereden geliyor diye soran yok, arayuz tasarlanacak, PHP ile anlik bildirim sistemi yazilacak, oraya ayri modlar gelecek ohoooo.
Misaki kabul etsin ben PHP öğrenip yaparım. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube