Silicone-Sözlük Nasıl Bir Fikir Sizce?

Silicone Android Uygulaması
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
KS
A

akans

Silver Sample
İfade skoru
1.501
Ne hakkında olacak?
Teknoloji ağırlıklı ama diğer konular da olacak.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Ekşi sözlük gibi bir platform olsa hoş olur, herkesin bir olay/ürün hakkında yorum yaptığı platform.

Öyle büyük bir şeye de gerek yok, Sözlük adında yeni bir ana başlık oluşturulur onun altına da herkes konusunu açar, başına da Sözlük adı altında ek getirilir ve Sözlük konusu olduğu anlaşılır bu sayede insanlar sözlüğe yazar gibi yazar. Ayrıca belirli bir puan gerekebilir Sözlüğe yazmak için.

𝙡𝙤𝙠𝙞.

Silver Sample
İfade skoru
3.842
Ekşi sözlük gibi bir platform olsa hoş olur, herkesin bir olay/ürün hakkında yorum yaptığı platform.
Gerçekten mi? Sözde en elit :cool: insanların olduğu bir platform. Her şeye muhalefet olmaktan başka bir şey yapmıyorlar. Berbat bir kitlesi var. Yok o çöp bu çöp, şu şöyle bu şöyle. En az Tiktok platformu kadar boş bir platform.

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
Bence gerek yok, siyasetin suyu cikar ve sozlukte teknoloji hakkinda ne konusabiliriz bir fikrim yok ki konusabileceklerimizi zaten teknoloji haberleri ve konu disi altinda konusuyoruz.

esatiz

Bronze Sample
İfade skoru
191
Yazdığım şeyi sildim ekşi sözlük gibi olursa berbat olur sen o anlamda mı dedin... Ben bölümlere ayrılmış alfabetik bir sözlük olarak düşünmüştüm

299

Silver Sample
İfade skoru
3.075
Gerçekten mi? Sözde en elit :cool: insanların olduğu bir platform. Her şeye muhalefet olmaktan başka bir şey yapmıyorlar. Berbat bir kitlesi var. Yok o çöp bu çöp, şu şöyle bu şöyle. En az Tiktok platformu kadar boş bir platform.
Tamam eksi sozlugun igrenc bir kitlesi var ama buradakiler ile eksi sozluktekiler bir mi?

KS
A

akans

Silver Sample
İfade skoru
1.501
Ekşi Sözlük = Aptalların buluşma noktası. İçinde sözlük geçen bir platformdan medet umulmaz.
Bu algıyı burada değiştirebiliriz. Sözlük ismi herkesin bilgilerini ortaya koyup ürün hakkındaki deneyimlerini ve düşüncelerini bir araya topladığı bütünlüğe denir. Ekşi Sözlüğü örnek olması anacıyla verdim.

Bence iyi bir kitle ve iyi moderasyon ile çok güzel olur ama sizin kararınız, ben şahsen bir ürün alacağım zaman technopat gibi yerler yerine ekşiye bakıyorum. :)

Dexter

Platinum Sample
İfade skoru
6.025
Tamam eksi sozlugun igrenc bir kitlesi var ama buradakiler ile eksi sozluktekiler bir mi?
Burada da toksik arkadaşlar var.
Bu algıyı burada değiştirebiliriz. Sözlük ismi herkesin bilgilerini ortaya koyup ürün hakkındaki deneyimlerini ve düşüncelerini bir araya topladığı bütünlüğe denir. Ekşi Sözlüğü örnek olması anacıyla verdim.
Forumuz zaten. "Sözlük" olmaya ne gerek var?

𝙡𝙤𝙠𝙞.

Silver Sample
İfade skoru
3.842
Genel itibari ile değil, ama burada da dikenler var. Ön yargıyla bakacağım istemeden. Çoğu konu serbest olacak, herkes ayrı bir telden boş boş konular oluşturacak. Hiç gerek yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube