Silicone Foruma'a Düzeltme gelsin

Silicone Android Uygulaması

Turkish Kebab

Silver Sample
İfade skoru
870
Merhaba yazım düzeltmeden bahsediyorum. Mesela cümle başındaki harfi büyük yapabilir cümle sonuna nokta koyabilir.
Ayrıca Konu açma yerinde kategori seçerken arama seçeneği eklense de çok iyi olur.

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
Kodlama bilen bir Allah'ın kulu yok mu?:D Hazır şablonun isimlerini değiştirip mi açtınız siteyi cidden? (Sana demiyorum btw.)
Hazır şablon dediğin XenForo. Technopat, DA, SDN gibi forumların hepsi XenForo kullanıyor. Ayrıca hiçbiri kodlarını kendisi yazmıyor, hepsi birine kodlatıyor. İleride biz de onlar kadar para kazanırsak bu yorumun haklı olabilir ama şu anlık bomboş bir yorum. Bir sürü eklenti var ve tek eksik olan şey arama yerinin olmaması.

Ayrıca saf PHP değil, XenForo'ya ait bir sürü kütüphane vs. var öğrenilmesi gereken ve bunun için de uzmanlaşmak lazım. :)

KS
Turkish Kebab

Turkish Kebab

Silver Sample
İfade skoru
870
Hazır şablon dediğin XenForo. Technopat, DA, SDN gibi forumların hepsi XenForo kullanıyor. Ayrıca hiçbiri kodlarını kendisi yazmıyor, hepsi birine kodlatıyor. İleride biz de onlar kadar para kazanırsak bu yorumun haklı olabilir ama şu anlık bomboş bir yorum. Bir sürü eklenti var ve tek eksik olan şey arama yerinin olmaması.

Ayrıca saf PHP değil, XenForo'ya ait bir sürü kütüphane vs. var öğrenilmesi gereken ve bunun için de uzmanlaşmak lazım. :)
Anladım, sağolun.

MESs¹¹

Gold Sample
İfade skoru
6.522

Anladım, sağ olun. (Biliyorum. Bu yüzden bütçenin kısıtlı olduğundan bir sonraki mesajımda bahsettim.)

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
Gelmemesi daha iyi. Düzeltmekten çok bozuyor çünkü, bir de onun bozduklarını düzeltmekle uğraşıyoruz.
Şu ana kadar eklentinin bir şeyi bozduğu olmadı. Düzeltmek de en fazla 15-20 dakika sürdü.

Böyle bir eklenti maalesef yok. Olmaması da daha iyi. Bazıları birilerini banlatmaktan zevk alıyor, dönüp dönüp bakarlar artık öyle bir şey olsa. :)

3866-14-14-8-12-21-34

Platinum Sample
İfade skoru
13.667
O aslında eklenti değil, Froala entegrasyonu. Yani düzeltmesi gereken onlar değil Froala.
asdad.png

?

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube