Silicone-forum üyelerinin ileride çocuğu olursa...

Silicone Android Uygulaması
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Viserys Targaryen

Bronze Sample
İfade skoru
529
Din: İslam'ı tanıtırım. Oraya yöneltmeye çalışırım. Eğer inanç konusunda vesveseye girerse destek olurum. İnanmak istemezse saygı duyarım ama çok da üzülürdüm.

Cinsel yönelim: Kendi cinsine filan ilgi duyuyorsa döndürmeye çalışırım. Olmazsa doktorlara danışırdım. Ama kendi cinsel yöneliminden vazgeçmezse yine çok üzülürdüm. Ama evladım deyip geçerdim.

Alkol-Sigara: Kullanmasına asla müsaade etmezdim.

Dövme-Piercing: İleride kalıcı izler bırakabileceği için yine müsaade etmezdim.

Sevgili: Karışmam. Ama zinaya yönelmesine izin vermezdim.

Giyim: Abartmadıkça karışmam.

Arkadaş ortamı: Arkadaşlarını tanımak isterdim. Arkadaş ortamı önemli çünkü.

Eve giriş-çıkış saati: Nereye gidip, nereden gittiğine bağlı. Geç saatlerde neden gelmedin diye sorgulardım.

Teknolojik alet: Abartmadan kullanmasına karışmam.

Cinsellik: Mastürbasyon vb. şeylerine bir şey diyemem. Ben de yapmıyor değilim, o yüzden onu anlardım. Ama zina gibi şeylere tahammülüm olmazdı.

Yiğit KAMURAY

Gold Sample
İfade skoru
2.205
Din: Kesinlikle karışmam, haddim değil. Kimseye dinine saygı duyması için zorlayamam. Ben saygı duyarım.

Cinsel yönelim: Kesinlikle istediği yönelime sahip olabilir. En ufak şekilde karışmam.

Alkol-Sigara: Sigaraya karşı biriyim. Yine de; denemek isterse denettiririm. Kendi kararlarını verebilecek olgunluğa erişene kadar yasaklarım. Belki 13 belki 15 belki 18 olur.

Dövme-Piercing: Geçici dövme ve piercing'e asla karışmam. Kalıcı dövmeye belli bir olgunluğa erişip anladığı zaman karışmam.

Sevgili: Asla karışmam.

Giyim: Asla karışmam. İsterse erkek olup etek giysin karışmam.

Arkadaş ortamı: Burası karışık işte. Anlatsam destan yazarım. Kısaca belli şeylere karışırım. Gidipte "kimle konuşuyo'n! Kim o?" demem. Gidip üç beş esrarkeşle takılırsa işte o zaman karışırım.

Eve giriş-çıkış saati: Buna da karışmam. Gecelere kadar gezsin veya isterse aylarca evden çıkmasın.
Teknolojik alet: Sosyal medyadan ya uzak tutarım ya düzgün şekilde kullandırtırım.

Cinsellik: Korunduğu sürece sıkıntı yok. Yine de; kondomların %97 oranında işe yaradığını söylerim. Doğum kontrol hapı öneririm. Eğer mastürbasyondan söz ediyorsanız. Erkekse çeksin istediği kadar. Kızsa istediği kadar, nasıl kibarca söylenir okşasın kendisini, karışmam.

Shhmar Ihmmas

Gold Sample
İfade skoru
2.125
Din: Kafasına göre takılsın.
Cinsel yönelim: Kafasına göre takılsın. Homoseksüel olursa da onunla konuşurum emin olduğundan emin olurum ama sonuç olarak kafasına göre takılsın.
Alkol-Sigara: Alkole reşit olduktan sonra izin veririm ama sigaraya asla izin vermem.
Dövme-Piercing: 18 yaşından sonra takılabilir kafasına göre.
Sevgili: Kafasına göre takılsın.
Giyim: Aşırı açık olmadığı sürece farketmez.
Arkadaş ortamı: Kafasına göre takılsın ama o kadar da serbest değil. İyi arkadaşlar edinmezse onu uyarırım, devam ederse olayı annesine devrederim.
Eve giriş-çıkış saati: Ben uyandıktan sonra istediği saatte çıkabilir, tabii sessiz sedasız değil bana haber vererek, ve akşam 11'den önce evde olursa iyi olur.
Teknolojik alet: Derslerini çok aksatmadığı sürece takılabilir. Onu da yazılımcı yapıcam ben.
Cinsellik: Sevgilisiyle bazı şeyleri yapabilir ama reşit olana kadar tam olarak izin vermem.
Şekerli Çay: Kafasına göre takılsın.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Değişsin diye kızıyorum zaten.
Anlamıyor musun, sen kızınca değişmiyor. Sadece sizin aranız bozuluyor ve senin öz evladın senden nefret ediyor.

İfade skoru
774
Din: banane
Cinsel yönelim: Banane
Alkol-Sigara: Kendine
Dövme-Piercing: Kendine
Sevgili: kendine
Giyim: çıplak dolaşmaz ise sıkıntı yok
Arkadaş ortamı: sigara ve alkole yönlendirmeyen
Eve giriş-çıkış saati: çok geç olmasın
Telefon: Beni ilgilendirmez
Cinsellik: Makina (!)

YorgunVeDurgun

Gold Sample
İfade skoru
4.270
Din: Banane
Cinsel yönelim: Banane
Alkol-Sigara: Kendine
Dövme-Piercing: Kendine
Sevgili: Kendine
Giyim: Banane
Arkadaş ortamı: Banane
Eve giriş-çıkış saati: Abartmasın
Telefon: Banane
Cinsellik: Abartmasın
Çocuk mocuk diyolar abi salla ya abi boş iş zaten

Ben çocuk yapmayı düşünmüyorum.

299

Silver Sample
İfade skoru
3.075
Din: Karışmam
Cinsel yönelim: Kendisine zarar veriyorsa karışırım vermiyorsa karışmam
Alkol-Sigara: Sigara kesinlikle olmaz, alkol 18 yaşını geçtikten sonra ayda 1-2 kadeh anca.
Dövme-Piercing: Dövmeye sıcak bakmasam da yapabilir. Piercing de yapabilir.
Sevgili: Ergenliğe girdikten sonra yapabilir
Giyim: Çok karışmam.
Arkadaş ortamı: İyi takılsın yeter, sigara içen olursa uzaklaştırırım.
Eve giriş-çıkış saati: Abartmasın yeter
Teknolojik alet: 13 yaşına gelince eline bir telefon bir laptop veririm
Cinsellik: 18 yaşından sonra.

Benimle birlikte yaşayacaksa Müslüman olmalıdır. Eğer başka dinlere bir yönelimi olursa madem beni veya başka bir aile büyüğünü dinlemiyor, kapı orada. Din konusunda falan sertim.

Allah sana bir cinsiyet vermiş seni onla test etmek istiyor, sen başka bir cinsiyete geçmek istiyorsan olmaz yani.

Ona bırakırım. Zararlarını tam bilmiyorsa öğretiriz.

Bunuda ona bırakırım ama bunu yaptırması için parada vermem. Sonuçta boş bir şey. İnsanın kendi vucudunu boyamasını mantıklı bulmuyorum. Kağıdı falan boyasın başka bir şey yapsın.

Ona zarar verecek türden bir arkadaşıysa durumu anlatırım, neler olabileceğini söylerim. Gerisi yine onda.

Şimdi burada cinsiyet ayrımı yapıyorsun diyenler olacaktır. Erkekse en fazla ne giyebilir? Donla mı gezecek, gezsin. Kızsa işler değişir, din durumuna girmem. Fazla abartı kıyafet giymediği sürece karışmam.

Ona bıraktığım durumlardan olur ama yukarda dediğim gibi ona zararı dokunacak birisiyse konuşuruz.

Ne yaptığına bağlı. Gece 9'dur ama dışarda dersle alakalı bir işi vardır belki.

İşlevinde kullanılmalı telefon. Oyunsa belirli bir süre oynanmalı. Konuşma falansa bırakırım ama onu etkilemiyecek şekildeyse bunlar olur.

Nasıl yani cinsellik? Mastürbasyon falan mı?
Çocuğunun içine kapanık olmasını istiorsan iyi bir fikir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube