Silicone Forum Seçim Anketi

Partiler/İttifaklar

• Cumhur İttifakı(AKP, MHP, YENİDEN REFAH vb.)

Oy: 3 13,6%
  • Millet İttifakı(CHP, İYİP, SP vb.)

Oy: 15 68,2%
  • Zafer Partisi

Oy: 1 4,5%
  • Memleket Partisi

Oy: 1 4,5%
  • Yeşil Sol Parti

Oy: 0 0,0%
  • Diğer/Boş

Oy: 2 9,1%

• Toplam oy
    22
  • Anket kapandı .
Silicone Android Uygulaması

Corvo Attano

Rütbesiz
İfade skoru
4
O Ekrem İmamoğlu'nu taşlayanlara lafım şu!
Kıskananlar Çatlasın!
Açık konuşacağım.Vallahi yetti artık.Erdoğanı destekleyen herkes tarikatçı pislikler.Sırf karınları doyuyor diye düştüğümüz durumlara bak.Canım Atam zamanında ne kadarda iyi yapmış o tarikatları kapatıp.Neyse bu pazar günü yolluyoruz inşallah.Eski Atatürkçü Türkiyemiz geri gelecek !

YorgunVeDurgun

Gold Sample
İfade skoru
4.270
Ulan tayyip delllendirme beni hataya yollamışın TEM birlikleri yürüyorum harbiyede tuttu 2 özel harekat diyo ne işin var bu saatte dedim çadırıma yürüyorum diyo bana ohal var dedim tamam memur bey üstümü aradılar iyiki bulamadılar benim 24cmlik sustalıyı yoksa parmak arasına sokuyolarmış neyse zaten hatayda olan rezilliklerden millet enkazda kaldı kimse vermez burdan

7777

Gold Sample
İfade skoru
2.379
Açık konuşacağım.Vallahi yetti artık.Erdoğanı destekleyen herkes tarikatçı pislikler.Sırf karınları doyuyor diye düştüğümüz durumlara bak.Canım Atam zamanında ne kadarda iyi yapmış o tarikatları kapatıp.Neyse bu pazar günü yolluyoruz inşallah.Eski Atatürkçü Türkiyemiz geri gelecek !
Ne karınları doyacak AKP'nin karnını doyurduklarının oyu %2 anca eder, onda da kendi eşi/çocukları falan verince. Eleman kendisine 2 parça ekmek, çorbayı laik görüyor tabii ki AKP'ye verecek kendi ederinin farkında.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube