Sıkıntılı zamanlar

Silicone Android Uygulaması

123456789

Platinum Sample
İfade skoru
5.695
Selamlar, az çok herkesin durumlardan haberdar olduğu gibi dünyaca ve ülkece zor günler yaşıyoruz. Bunlara ek olarak, bir yandan okul diğer yandan da kişisel meseleler var. Kafa dağıtmak için hepimizin toplandığı bu forum artık sizin de fark ettiğiniz gibi ölüyor. Sadece silicone özel bir durum değil, neredeyse tüm forumlar bu şekilde. Belki de o kadar güzel günler geçirdiğimiz, tartışma yaptığımız, sohbet ettiğimiz forumlar kapanıp yerini tiktok gibi uygulamalara bırakacak. Hepimiz farkındayız sanırım bu olasılığın. Forum kültürünün sonuna yaklaşıyoruz ve açıkçası bu beni korkutuyor. Sanalda olan arkadaşlıkların ve sohbetlerin de ayrı tadı oluyor. Artık bu kültürün son demlerini yaşadığımızı düşünüyorum. Yakın gelecekte silicone da kapanacak ve bu ihtimal beni oldukça üzüyor. Şimdiden yaşanılan anılar vs için herkese teşekkürler, hakkınızı helal edin. @epica59 , @Tyler Durden , @Lawrence , @MisakiTaro , @yigit ve sayamadığım birçok kişi.

3866-14-14-8-12-21-34

Platinum Sample
İfade skoru
13.667
Bu forumun ölme sebebi belli, düzgün yönetilemedi. Diğer forumlarda ölülük yok.

Günümüzün kuşağı yönetilmeyi sevmediği için ve forum kurallarına uymadıkları durumlarda yöneticilerin uyguladıkları kurallar yüzünden cezalandırılmaları bu bahsettiğim kuşaktaki insanlara uymadığı için teker teker döküldüler. Modern anarşizm :) Ancak çevrenizdeki insanların forumları terk ediyor oluşu, forum kültürünün öldüğü anlamına gelmiyor. Biri gider, biri gelir; bu hep böyledir.

Hamza Ensar Sağlam

Gold Sample
İfade skoru
2.272

Günümüzün kuşağı yönetilmeyi sevmediği için ve forum kurallarına uymadıkları durumlarda yöneticilerin uyguladıkları kurallar yüzünden cezalandırılmaları bu bahsettiğim kuşaktaki insanlara uymadığı için teker teker döküldüler. Modern anarşizm :) Ancak çevrenizdeki insanların forumları terk ediyor oluşu, forum kültürünün öldüğü anlamına gelmiyor. Biri gider, biri gelir; bu hep böyledir.

Yeşil forumda da aktiflik düştü.

2147483647

Gold Sample
İfade skoru
2.953

Ohoo, hic girmiyorum oraya hocam. Insanlar uzgun, ekonomi kotu, ve bu hayatinin en iyi cagina geldi insanlarin.

Show Stopper

Gold Sample
Yönetici
İfade skoru
2.216
Ekran kartı krizinden önce ve 1650S 1400tl civarı olduğu zamanlar bol bol sistem önerisi yapardım forumlarda, güzel günlerdi. @intel pentium ile Galax WTF serisine bakıp sevinirdik. Ekran kartı krizi azalırsa ve ekonomi düzelirse (ki kısa vadede zor) forumlarda aktifliğin biraz daha artacağını düşünüyorum, çünkü böylece sistem önerisi isteyen kişi sayısı artacaktır. Ancak o eski forum zamanları gibi olması için ciddi bir mucize gerekiyor.

Shaw4543

Gold Sample
İfade skoru
3.471
Biz gençler hayatımızın en iyi zamanında savaş, ekonomi gibi şeylere denk geldiğimiz için sıkıntılı zaman olarak adlandırıyoruz.
Kurtuluş Savaşı veya 1. Dünya savaşının olduğu sıralarda doğsaydın ne yapardın merak ediyorum.

79796

Bronze Sample
İfade skoru
206

Katılıyorum, potansiyeli yüksek bir proje olmasına rağmen iyi yönetilmedi ve bundan kaynaklı aktiflik ölü durumda şuan. Özellikle insanların sürekli öbür malûm forumlarda uğradığı haksızlıklardan dolayı yeni forum arayışlarına girdiği dönemde insanları tutabilselerdi bu forum bugün böyle olmazdi.

Aware

Silver Sample
İfade skoru
1.437
Her forumda düşmedi aktiflik ama düşecek. Çünkü herhangi bir yetkisi olan kişi hemen sapıtıyor ve tarafsız davranamıyor klasik Türk toplumu davranışı sonucunda da buna uymak istemeyen insanlar oluşuyor olay basit. Yani bitmeye mahkum bir olay.

Son düzenleme:

Carlo Ancelotti

Bronze Sample
İfade skoru
101
Şuan zaten son 2 yıl Türkiye için ceheneme dönüştü dolar bile çıldırdı bak sadece 5 yıl önceki dolar kuru.
Screenshot_1.png

Savaş işlerinden sonra zil takıp oynamaya başlar artık.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube