Sevilmediğinizi düşündüğünüz tarafınız nedir?

Silicone Android Uygulaması

baycoder

Gold Sample
İfade skoru
755
Söyledikleriniz normaldir, bir sorun yok ama pek gülmeme konusuna gelince onu üç türlü değerlendirmek gerekir.
Birincisi: pandemi, kapanma, yeterli kazanamama gibi güncel durumlardan kaynaklı psikolojik durum. İkincisi, çevre etkisinden kaynaklanan yapı odaklı olabilir. Üçüncüsü ise dünyada ağlanacak halimize gülmeyi saçma bulduğundan olabilir.

Örneğin, günümüzde bazı şeyler tersine dönmüş durumda, postaneden para alarak çıkan insanlar hiç tebessüm etmezken aksine para almadan çıkan insanların gülmesine şahit oldum.
Benim gülmeme konusu daha çok yetiştirilme ortamım. Ailem ve çevrem de çok ciddidir. Güncel bir şey değil.

540536195

Bronze Sample
İfade skoru
1.805
Bazen önceki yaşanmış konuları çok fazla kafaya takıyorum, durduk yere moralim bozuluyor ve bu da bazı arkadaşlarımın hoşuna gitmiyor. Ama buna bir türlü engel olamıyorum. Önceden kavga ettiklerimle tekrardan barışmak, tekrardan sıcak olmak istiyorum çünkü.

Ek olarak: Ama karşı taraf tekrardan barışmak istemezse daha da yerin dibine giriyorum. Bildiğiniz duygusal çöküntü yaşıyorum.

KS
illedelinux

illedelinux

Silver Sample
İfade skoru
4.646
Bazen önceki yaşanmış konuları çok fazla kafaya takıyorum, durduk yere moralim bozuluyor ve bu da bazı arkadaşlarımın hoşuna gitmiyor. Ama buna bir türlü engel olamıyorum. Önceden kavga ettiklerimle tekrardan barışmak, tekrardan sıcak olmak istiyorum çünkü.

Önceki yaşamdan ders çıkarın ama takılmayın.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube