Şarj Adaptörü Önerisi

Silicone Android Uygulaması

Adolf Hitler

Gold Sample
İfade skoru
2.006
Dostlar selam, bir akrabamın şarj aleti bozulmuş bir adet adaptör ve şarj kablosu alacağız. Şarj kablosu olarak kendi kullandığım kabloyu alacağım 8 liraya.
Ürün:
Şarj başlıkları hakkında pek fikrim olmadığı için konu açayım dedim. Belirli bir bütçe yok olabildiğince uygun ve iş görecek bir şey almak istiyorum. Kalite gibi bir derdim yok.
Hometech ALFA 10MB'de kullanacaklar. 5000mAh bataryası var hızlı şarj etmesi önemli.
Şarj kablosu öneriniz varsa onu da alırım.

Son düzenleme: Moderatör:

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
Bütçe maksimum ne kadar olabilir? Ucuz adaptörler bataryayı çabuk yıpratıyor. Bütçeniz düşükse MDY-08 ya da MDY-10 alabilirsiniz. 18W.

Bütçe varsa 20W öneririm. Ancak fiyatlar tuzlu.

KS
Adolf Hitler

Adolf Hitler

Gold Sample
İfade skoru
2.006
Bütçe maksimum ne kadar olabilir? Ucuz adaptörler bataryayı çabuk yıpratıyor. Bütçeniz düşükse MDY-08 ya da MDY-10 alabilirsiniz. 18W.

Bütçe varsa 20W öneririm. Ancak fiyatlar tuzlu.

MDY-8'in fiyatını beğendim de şu uçurum neden?
1630667301737.png

445

Gold Sample
İfade skoru
2.555
Dostlar selam, bir akrabamın şarj aleti bozulmuş bir adet adaptör ve şarj kablosu alacağız. Şarj kablosu olarak kendi kullandığım kabloyu alacağım 8 liraya.
Ürün:
Şarj başlıkları hakkında pek fikrim olmadığı için konu açayım dedim. Belirli bir bütçe yok olabildiğince uygun ve iş görecek bir şey almak istiyorum. Kalite gibi bir derdim yok.
Hometech ALFA 10MB'de kullanacaklar. 5000mAh bataryası var hızlı şarj etmesi önemli.
Üründe hızlı şarj yok. Yüksek W'a sahip şarj aletleri bir işe yaramaz yarasa bile batarya ömrünü tüketir. Her hangi bir teknoloji mağzasından ortalama 60-70TL'lik bir şarj aleti işinizi görür diye düşünüyorum.

445

Gold Sample
İfade skoru
2.555
5W üstü şarj vardır bence ama. Hiçbir bilgi yok ki doğru dürüst.
Doğru dürüst bilgi olmadığından dedim zaten. Genellikle hızlı şarj olmayıp bizde yok diye belirten üretici görmedim. Eğer hızlı şarj varsa ve markanın pazarlama stratejisi gibi bir olayı varsa ki olmak zorunda her türlü yazarlar hızlı şarjı.
Ürün:
Eğer şarj aleti duruyorsa üzerindeki yazıları atmanız mümkün mü?

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube