Samsung Galaxy A52 nereden alınmalı?

Silicone Android Uygulaması

AL1

Rütbesiz
İfade skoru
11
Samsung Galaxy A52'nin siyah modelini alacağım. Akakçe üzerinden fiyatlara baktığımda şu listeyi görüyorum:
1628338370039.png

En ucuz Trendyol'daki 2 satıcı hiç duymadığım satıcılar, ondan pek düşünmedim. Çiçeksepeti'ndeki BittiBitiyor'u da duymadım, Hepsiburada'daki Cep Ekspress de aynı şekilde.

Amazon'u seviyorum ama satıcı kendisi değil, BittiBitiyor. İyi midir?

4200 TL'ye MediaMarkt, Teknosa veya CarrefourSA'dan almayı düşünüyorum. Hangisinin satış sonrası desteği vb. iyidir? Nereden almalıyım?

Samotne3030

🍪
Süper Moderatör
Katkıda Bulunan
İfade skoru
11.938
BittiBitiyor kötü satıcı değil diye biliyorum. TeknoSA, CarrefourSA ve Mediamarkt arasından TeknoSA daha iyi olur bence. A52'nin fiyatı çok uçtu bu arada, başka telefon bakabilme şansınız var mı?

KS
AL1

AL1

Rütbesiz
İfade skoru
11
BittiBitiyor kötü satıcı değil diye biliyorum. TeknoSA, CarrefourSA ve Mediamarkt arasından TeknoSA daha iyi olur bence. A52'nin fiyatı çok uçtu bu arada, başka telefon bakabilme şansınız var mı?
Telefon konum vardı daha önceden: https://www.silicone-forum.com/konu/4000-tl-telefon-onerisi.7171/

Günlük kullanım telefonu arıyorsanız A52 alabilirsiniz demiştiniz, sanırım tek alternatif Xiaomi Redmi Note 10 Pro. Hangisi daha iyidir?

Samotne3030

🍪
Süper Moderatör
Katkıda Bulunan
İfade skoru
11.938
Bu iki cihazdan bence Note 10 Pro daha iyi ancak iki telefonun da fiyatı biraz uçuşta şu an. A52 zam yedi o mesajımdan bu yana. Note 10 Pro 128/8 fena olmaz gibi aslında.

KS
AL1

AL1

Rütbesiz
İfade skoru
11
Bu iki cihazdan bence Note 10 Pro daha iyi ancak iki telefonun da fiyatı biraz uçuşta şu an. A52 zam yedi o mesajımdan bu yana. Note 10 Pro 128/8 fena olmaz gibi aslında.
Tasarım, arayüz gibi kriterlere baktığımda A52'yi daha çok sevdim. A52 almayı düşünüyorum.

TeknoSA daha iyi diyorsanız TeknoSA'ya karar verdim, zaten çok fark olmaz herhalde diğerleriyle aralarında. 4200 TL'ye TeknoSA'dan mı yoksa 4250 TL'ye Amazon, BittiBitiyor'dan mı diye düşünüyorum şu an da.

Yüksek RPM

Gold Sample
İfade skoru
946
Ben Vatan'dan almıştım. Daha fazla para verdim ama telefon kontrol edilerek verildi, şu kasanın açık, yamuk gelme ihtimali yüzünden. İade ile uğraşmak da istemediğim için riske atmadan, yakınımdaki yerden almayı tercih ettim.

Yani hangi telefonu alırsan al, arada uçuk bir fiyat farkı olmadığı sürece elden al derim.

KS
AL1

AL1

Rütbesiz
İfade skoru
11
Teknosa Trendyol üstünde 4100 lira şu an, oradan al gitsin.
Siyah değil maalesef, yoksa oradan alacaktım.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

1628348810192.png

TeknoSA'dan siparişi verdim. Şimdi ise kılıf ve ekran koruyucu bakıyorum. Kılıf olarak şunun siyahını sevdim:
https://www.hepsiburada.com/kzy-sam...-korumali-silikon-kilif-lila-p-HBCV000006JFNF

Ekran koruyucu olarak da yine KZY bir tane gördüm: https://www.hepsiburada.com/kzy-sam...ano-esnek-ekran-koruyucu-cam-p-HBCV000003XU9N
Nasıldır, ne önerirsiniz?

Son düzenleme:

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube