Sahura kadar kişisel soru cevap

Silicone Android Uygulaması

Nirvana

Silver Sample
İfade skoru
825
Hiç güleceğim yoktu. :) Bana kimse öğretmedi
Ama o senden daha iyi bunu bil. Ayrıca ben ona sadece temeli attırdım. Sonradan çoğu şeyi kendisi öğrendi. Ben ona sadece lm ve anakart komutlarını öğretmiştim. Ek olarak nelere dikkat etmesini söylemiştim. :D

KS
Airlemur89765

Airlemur89765

Platinum Sample
İfade skoru
8.035
Ben 2022 kadar yemişim 2024 dü 22 indirmişler

Yani mod değilsiniz. KojiroHyuga04 mısınız?

(Pek imkanı yok)
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Ama o senden daha iyi bunu bil. Ayrıca ben ona sadece temeli attırdım. Sonradan çoğu şeyi kendisi öğrendi. Ben ona sadece lm ve anakart komutlarını öğretmiştim. Ek olarak nelere dikkat etmesini söylemiştim. :D

Hocam kimsiniz yaa?

takla king

Platinum Sample
İfade skoru
15.850
Oha lm mi? LM allahın yüce komutu en iyi komutu :) Anakart komutunu zaten 2 dakika bakınca ben de öğrendim. lm'yi de kendim öğrendim. Kısacası demem o ki. Kim olduğunuzu bilsem daha kolay olurdu. İsminizi vermemenin gizemi nedir hala anlamış değilim açıkçası.

Nirvana

Silver Sample
İfade skoru
825
Oha lm mi? LM allahın yüce komutu en iyi komut :) Anakart komutunu zaten 2 dakika bakınca ben de öğrendim. lm'yi de kendim öğrendim. Kısacası demem o ki. Kim olduğunuzu bilsem daha kolay olurdu. İsminizi vermemenin gizemi nedir hala anlamış değilim açıkçası.
Sadece o komutları bakıp mavi ekran incelediğini düşünüyorum.

2 dakika bakınca öğrenmemişsindir. İlk başladğında ve hiçbir şey bilmeden bakarsan o komutları 2 hafta içerisinde öğrenirsen mükemmel bir başlangıç olmuştur.
@Teknik Destek hocam KojiroHyuga04 mısınız?

Sallayın ya tutarsa.

Haruki Murakami

Silver Sample
İfade skoru
2.612
Yarın deneme sınavı var, ona çalışıyorum. Bu gece pek uyumam gibi, yine de molada soru cevaplayabilirim sanırsam biraz. ?

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube