RPG oyun önerisi

Silicone Android Uygulaması

Mustafa

Bronze Sample
İfade skoru
498
Kararların gerçekten oyun sonuna etki eden, ne çok eski ne çok yeni olan, dlcsiz tr yama kurabileceğim hikaye-rpg önerir misiniz?

Margot Robbie

Gold Sample
İfade skoru
1.746
Fallout 4 olabilir. Odyssey de rpg konusunda çok kötü değildi. Mass Effect serisine bakılabilir. Witcher 2 de güzeldir. Hepsinin hikayesi gayet iyi.
Merhaba, şimdi benim aklıma bir şey takıldı bu Odyssey gibi oyunlarda karakteri biz yönlendirmiş gibi görünüyoruz ancak her ne cevap verirsek verelim sonuç aynı oluyor. Bu oyunlarda RPG türüne girer mi yoksa yarı RPB mi diyebiliriz?

𝙡𝙤𝙠𝙞.

Silver Sample
İfade skoru
3.842
Merhaba, şimdi benim aklıma bir şey takıldı bu Odyssey gibi oyunlarda karakteri biz yönlendirmiş gibi görünüyoruz ancak her ne cevap verirsek verelim sonuç aynı oluyor. Bu oyunlarda RPG türüne girer mi yoksa yarı RPB mi diyebiliriz?
Bence o kadar zayıf değildi odyssey'in rpg tarafı. Önemli seçimler vardı kesinlikle ve oyun sonunu etkiliyordu diyebiliriz. Sonucu aynı olan sırf koyulmak için koyulmuş seçenekler de vardı. RPG türüne ben uygun buluyorum bunu, güçlü olup olmaması önemli değil ancak bu RPG öğeleri oyuna yakışmıştı. Yarı RPG denmesi ağır olur diye düşünüyorum. Myth'ın dediği gibi rpg, oyunun aksiyon tarafıyla yedirilmiş ki ac serisine RPG öğeleri koyulacaksa yapılacak en iyi işlem de bu.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube