Red Dead Redemption 2 vs. Mafia Definitive Edition vs. Death Stranding

Silicone Android Uygulaması
Bütçe
200

takla king

Platinum Sample
İfade skoru
15.850
Mafia o kadar iyi değil bence onu eleyin. Diğeri biraz sizin elinizde. RDR 2 Bol çatışma içeriyor. Death Stranding ise kargo taşırkenki zorlukları anlatıyor diyebilirim. Benim tercihim RDR2.

SMiralayS

Silver Sample
İfade skoru
636
120 saat RDR 2 oynamış bir insan olarak RDR 2 bir başyapıt oyundur. RDR 2 herkesin bir şekilde oynaması gereken bir oyundur. RDR 2 bir oyun olamayacak kadar güzel. Oyunu yaşıyorsunuz. Çoğu kişi RDR 2 almakta tereddüt ediyor. Ben bir kaç kişiye RDR 2 anlatıp almaları gerektiğini söyledim ve hiç biri pişman olmadı. Sizin de olacağınızı sanmıyorum. Kovboyluk olaylarına benim de pek ilgim yok fakat RDR 2 kovboya ilgin olup olmadığına bakmıyor oynatıyor kendisini. Death Stranding herkese hitap etmez ve sıkıcı gelebilir ben sıkılmıştım şahsen, Mafia direkt eleyin.
Benim listemde Detroit: Become Human'ı geçemiyor RDR 2 :D
Detroit benim de ağzı açık izleyip bitirdiğim oyunlardan ama RDR 2 ile kıyaslanamaz. RDR 2 görünce Detroit gözüme normal bir oyun gibi geldi nedense.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

RDR 2 genelde indirime giriyor diye görüyorum çoğu yerde. Fakat Death Stranding 400 TL gibi bir fiyattan düşmüşken de hiç kaçırmak istemiyorum doğrusu. İkilemde kaldım o yüzden.
RDR 2 bitirene kadar ve serbest dolaşıp etrafı keşfederek ilerlerseniz önümüzdeki 2-3 ay RDR 2 ile zaman geçirip (büyük ihtimalle) Death Stranding indirime girdiğinde onu alırsınız. Tabii bu sizin bütçenize de bağlı.

Son düzenleme:

Margot Robbie

Gold Sample
İfade skoru
1.746
Sizce hangisi almalıyım? Death Stranding beni çok cezbediyor. Soundtracki olsun, oyunun karakterlerindeki tanıdık dizi oyuncuları olsun, grafikleri olsun hepsi çok iyi. Hikayesine diyecek lafım yok zaten. Ama Red Dead Redemption 2 de çok fazla övülen bir oyun. Mafia Definitive Edition'u da çok seviyorum. Oyunların hepsini bitirmesem de üçünü de oynamışlığım var. Steam hesabıma eklemek istiyorum birini. Sizce hangisi ekleyeyim?
Bu arada Death Stranding'in indirimi ne zaman bitecek biliyor musunuz?
Rdr 2 Zirvedir. Karşılaştıramayız bile.
Onun dışında sırasıyla
Mafia 1
Death Stranding

Duke The Java

Gold Sample
İfade skoru
1.736
RDR2 Bence aşşırı iyi bir oyun.

Linux Forever

Silver Sample
İfade skoru
4.433
RDR 2 gelmiş geçmiş en iyi oyundur. Death Stranding de çok iyi bir oyun, fakat RDR 2 ile kıyaslanamaz.
Sen ile ortak bir noktamız çıktı wow!

RDR 2 Amerika'da bir üniversitede Amerika'nın bir dönem tarihini anlatabilmek için resmi olarak eğitim materyali olarak kabul edildi. Artık sen düşün gerisini.

KS
444

444

Silver Sample
İfade skoru
591
Death Stranding indirimi bitmiş :D . Yetişemedim :( .
RDR 2 alacağım. Onu bitirene kadar zaten Death Stranding bir daha indirime girer. Onu da o zaman alırım.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube