Red Dead Redemption 2 vs. Mafia Definitive Edition vs. Death Stranding

Silicone Android Uygulaması
Bütçe
200

444

Silver Sample
İfade skoru
591
Sizce hangisi almalıyım? Death Stranding beni çok cezbediyor. Soundtracki olsun, oyunun karakterlerindeki tanıdık dizi oyuncuları olsun, grafikleri olsun hepsi çok iyi. Hikayesine diyecek lafım yok zaten. Ama Red Dead Redemption 2 de çok fazla övülen bir oyun. Mafia Definitive Edition'u da çok seviyorum. Oyunların hepsini bitirmesem de üçünü de oynamışlığım var. Steam hesabıma eklemek istiyorum birini. Sizce hangisi ekleyeyim?
Bu arada Death Stranding'in indirimi ne zaman bitecek biliyor musunuz?

KS
444

444

Silver Sample
İfade skoru
591
RDR 2 gelmiş geçmiş en iyi oyundur. Death Stranding de çok iyi bir oyun, fakat RDR 2 ile kıyaslanamaz.
Benim listemde Detroit: Become Human'ı geçemiyor RDR 2 :D . Ama bir gün bitireceğim. Bakalım, o gün bugün mü olacak. Çoğunluğa göre karar vereceğim. Death Stranding'i sırf şu müzik için bile alabilirim.

Dexter

Platinum Sample
İfade skoru
6.025
Benim listemde Detroit: Become Human'ı geçemiyor RDR 2 :D . Ama bir gün bitireceğim. Bakalım, o gün bugün mü olacak. Çoğunluğa göre karar vereceğim. Death Stranding'i sırf şu müzik için bile alabilirim.
Death Stranding eşi benzeri olmayan bir oyun. PS'de ilk çıktığında bitirmiştim. Fakat herkese hitap etmiyor. Bana kalırsa şimdi RDR 2 alıp, mümkünse bir kaç ay sonra Death Stranding alabilirsin.

KS
444

444

Silver Sample
İfade skoru
591
Death Stranding eşi benzeri olmayan bir oyun. PS'de ilk çıktığında bitirmiştim. Fakat herkese hitap etmiyor. Bana kalırsa şimdi RDR 2 alıp, mümkünse bir kaç ay sonra Death Stranding alabilirsin.
RDR 2 genelde indirime giriyor diye görüyorum çoğu yerde. Fakat Death Stranding 400 TL gibi bir fiyattan düşmüşken de hiç kaçırmak istemiyorum doğrusu. İkilemde kaldım o yüzden.

Dexter

Platinum Sample
İfade skoru
6.025
RDR 2 genelde indirime giriyor diye görüyorum çoğu yerde. Fakat Death Stranding 400 TL gibi bir fiyattan düşmüşken de hiç kaçırmak istemiyorum doğrusu. İkilemde kaldım o yüzden.
İkisi de sık sık indirime giriyor aslında. RDR 2 şuan bile indirimde. Death Stranding ise 2 ayda bir falan giriyor. Hangisini istiyorsanız onu alın, ikisi de üzmez.

KS
444

444

Silver Sample
İfade skoru
591
İkisi de sık sık indirime giriyor aslında. RDR 2 şuan bile indirimde. Death Stranding ise 2 ayda bir falan giriyor. Hangisini istiyorsanız onu alın, ikisi de üzmez.
Oyunların hepsi indirimde şu an. Death Stranding'den yana kullanacağınız seçimimi sanırım. Belki de Beşiktaş yeni sezon formamı almak yerine üstüne karttan biraz daha ekleyip oyunların üçünü de alabilirim :D .

Dexter

Platinum Sample
İfade skoru
6.025
Oyunların hepsi indirimde şu an. Death Stranding'den yana kullanacağınız seçimimi sanırım. Belki de Beşiktaş yeni sezon formamı almak yerine üstüne karttan biraz daha ekleyip oyunların üçünü de alabilirim :D .
Mafia ben olsam almazdım, remake bir oyuna o kadar para vermek pek aklıma yatmıyor. Ama RDR 2 ve Death Stranding kesinlikle alınmalı.

KS
444

444

Silver Sample
İfade skoru
591
Mafia ben olsam almazdım, remake bir oyuna o kadar para vermek pek aklıma yatmıyor. Ama RDR 2 ve Death Stranding kesinlikle alınmalı.
Benim de, o yüzden Mafia Definitive Edition'u hiç sormadım bile. Zaten Mafia 1'i bitirmiştim. Her şeyini biliyorum :D . Hocam bu arada Death Stranding'in indiriminin ne zaman biteceğinin yazıldığı kısmı göremiyorum. Ne zaman biter bir fikriniz var mı? Steam mobil uygulamasından bakıyorum.

Samotne3030

🍪
Süper Moderatör
Katkıda Bulunan
İfade skoru
11.938
Death Stranding hakkında pek bilgim yok ancak iyi olduğunu duymuştum. RDR2 şu an indirimde, bildirimi gelmişti. Mafia oyunlarını seven biri olarak söyleyeyim, o oyun o fiyata alınmaz. Bir süre sonra monoton hal alıyor ve hikayesi RDR2 kadar uzun değil.

RDR2'yi fix alın bence, Death Stranding de iyidir diye düşünüyorum.

Shaw4543

Gold Sample
İfade skoru
3.471
Hocan bana kalırsa Sen Mafia Definive Edition korsan olarak bir dene.

Dexter

Platinum Sample
İfade skoru
6.025
Benim de, o yüzden Mafia Definitive Edition'u hiç sormadım bile. Zaten Mafia 1'i bitirmiştim. Her şeyini biliyorum :D . Hocam bu arada Death Stranding'in indiriminin ne zaman biteceğinin yazıldığı kısmı göremiyorum. Ne zaman biter bir fikriniz var mı? Steam mobil uygulamasından bakıyorum.
1626415632291.png

Yazmıyor ne zaman biteceği. :cry:

KS
444

444

Silver Sample
İfade skoru
591
Hocan bana kalırsa Sen Mafia Definive Edition korsan olarak bir dene.
Korsan olarak değil de, arkadaşımla aile paylaşımı açıp denemiştim bir kere. Mafia fanları oyunu çok beğenince ben de bir deneyeyim demiştim. Ben de sevmiştim aslında.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Öyleyse anlaşılan Mafia'yı listeden siliyoruz. Zaten remake bir oyuna göre çok pahalı ve fiyatını hak etmiyormuş.

James Hetfield

Gold Sample
İfade skoru
3.415
Red Dead Redemption.

Mafia çok kısa sürüyor.

Death Stranding de pek hoşuma gitmemişti benim.

𝙡𝙤𝙠𝙞.

Silver Sample
İfade skoru
3.842
Death Stranding çok farklı bir tür. Her oyuncunun denemesi gerek bana kalırsa. Eğer sistemim iyi olsaydı ben de düşünürdüm bu oyunu almayı. Ben Death Stranding diyorum.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube