RDR2 TR Yama online ban yedirir mi?

Silicone Android Uygulaması
KS
Mustafa

Mustafa

Bronze Sample
İfade skoru
498
Riske girmeye değmez, hem Online'da Türkçe yamayı ne yapacaksın? Kısa bi' hikaye var zaten onu da oynuyorsun bitiyor.
Online girersem uzun süre oynayacağım diye tahmin ediyorum, en az 150 saat.
Oyunun başlarında neyin ne olduğunu türkçe öğrenirsem, devamında ingilizce devam edebilirim.
Bu yüzden Tr yama önemli.

Margot Robbie

Gold Sample
İfade skoru
1.746
Online girersem uzun süre oynayacağım diye tahmin ediyorum, en az 150 saat.
Oyunun başlarında neyin ne olduğunu türkçe öğrenirsem, devamında ingilizce devam edebilirim.
Bu yüzden Tr yama önemli.
Hayır buna gerek yok, Oyun modları, meslekler, arkadaşlarınla birlikte oynama ve haritada olan bir kaç görev göstergeleri var. Yani başlasan hepsini kendin bile öğrenebilirsin çok basit. Ya da oynamadan önce YouTube'dan RDR Online rehberlerine bakabilirsin. Yani Türkçe yama yapacak hiçbir sebep yok. 3. parti yazılımla Online'a girmek riskli. Şimdi video da ki adam ban yemedi diye güvenli olmuyor. Rockstar'ın hile koruma sisteminin ne kadar leş olduğunu biliyoruz. Bazılarını yakalıyor bazılarını da yakalayamıyor.

SMiralayS

Silver Sample
İfade skoru
636
Online kısmında Türkçe olmadan oynamak zor olur en azından benim için öyleydi. Bu yüzden meslekler ve Online tarafına yeni başlamış kişiler için rehber videoları izledim. Nasıl meslek sahibi olunur ? İlk başta ne yapmak gerekir ? Nasıl Gold kazanılır ? İlk başta hangi meslek açılmalı ? gibi gibi. Bunları öğrenip Gold biriktirdikten sonra meslek sahibi olunca açıkçası İngilizce bilip bilmemek pek etkilemiyor çünkü meslek sahibi olmuşsun ve tek amacın meslekte olan ödülleri almak ve Gold kasıp yeni meslekleri açmak. Naçizane tavsiyem ilk mesleğiniz Collector olsun. Hem büyük bir zevk veriyor hem de Gold kasımı az olsa da veriyor. Hiç Gold vermiyor da olabilir orasını tam hatırlayamadım ancak yanlış bilmiyorsam Gold veren bazı eşyalar vardı. Collector mesleğinde hangi eşyaların nerede olduğunu gösteren map de var. Her 24 saatte anında yenileniyor oradan da yararlanabilirsin. Tüm eşyaların yerini gösteriyor, hangi eşyaların nerede olduğun bilince zevk vermez diyebilirsin ama ben çok çok eğlendim toplarken.

KS
Mustafa

Mustafa

Bronze Sample
İfade skoru
498
Online kısmında Türkçe olmadan oynamak zor olur en azından benim için öyleydi. Bu yüzden meslekler ve Online tarafına yeni başlamış kişiler için rehber videoları izledim. Nasıl meslek sahibi olunur ? İlk başta ne yapmak gerekir ? Nasıl Gold kazanılır ? İlk başta hangi meslek açılmalı ? gibi gibi. Bunları öğrenip Gold biriktirdikten sonra meslek sahibi olunca açıkçası İngilizce bilip bilmemek pek etkilemiyor çünkü meslek sahibi olmuşsun ve tek amacın meslekte olan ödülleri almak ve Gold kasıp yeni meslekleri açmak. Naçizane tavsiyem ilk mesleğiniz Collector olsun. Hem büyük bir zevk veriyor hem de Gold kasımı az olsa da veriyor. Hiç Gold vermiyor da olabilir orasını tam hatırlayamadım ancak yanlış bilmiyorsam Gold veren bazı eşyalar vardı. Collector mesleğinde hangi eşyaların nerede olduğunu gösteren map de var. Her 24 saatte anında yenileniyor oradan da yararlanabilirsin. Tüm eşyaların yerini gösteriyor, hangi eşyaların nerede olduğun bilince zevk vermez diyebilirsin ama ben çok çok eğlendim toplarken.
Teşekkürler tavsiyeniz için, fakat benim düşüncem bounty hunterlik yapmak. Ben RDR1 bitirip hemen RDR2'ye geçtim.
Rdr1'de bounty hunterlik sonsuz ve bana oyunda çok büyük keyif vermişti, fakat Rdr2'de öyle değil. O yüzden Rdr2'de istediğim kadar bounty hunterlik yapnak içimde hep ukte olarak kalmıştı.

SMiralayS

Silver Sample
İfade skoru
636
Teşekkürler tavsiyeniz için, fakat benim düşüncem bounty hunterlik yapmak. Ben RDR1 bitirip hemen RDR2'ye geçtim.
Rdr1'de bounty hunterlik sonsuz ve bana oyunda çok büyük keyif vermişti, fakat Rdr2'de öyle değil. O yüzden Rdr2'de istediğim kadar bounty hunterlik yapnak içimde hep ukte olarak kalmıştı.
Ben de ilk başta Bounty Hunter istiyordum diğer mesleklere göre daha fazla altın verdiği için ancak Online da ilk başlarda para altına göre daha önemli olabiliyor gelişim açısından. Karar sizin hangisinden zevk alıyorsanız onu seçin.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube