RAZER Viper Mini 279 TL!

Silicone Android Uygulaması

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Kargo şirketi iyi. USP kullanıyorlar.
UPS'mi iyi? Güldürmeyin beni hocam. :sesligülüş:Adamlar 1 ay kargomu getirmediler. Üstelik kaybettiler kargoyu. Yurt dışında ki UPS ile alakası yok ülkemizdekinin. Sürat Kargo ile birlikte gördüğüm en kötü kargo firması.

James Hetfield

Gold Sample
İfade skoru
3.415
Eliniz küçükse önerebilirim.

Gerçekten hoş bir fare.

PWM 3359, Razer (en önemlisi), fiyatı.

Zowie'ye 650₺ verene kadar, buna 280₺ veririm daha iyi.

KS
i9 11900K

i9 11900K

Gold Sample
İfade skoru
7.535
UPS'mi iyi? Güldürmeyin beni hocam. :sesligülüş:Adamlar 1 ay kargomu getirmediler. Üstelik kaybettiler kargoyu. Yurt dışında ki UPS ile alakası yok ülkemizdekinin. Sürat Kargo ile birlikte gördüğüm en kötü kargo firması.
Sizin kargonuz gelmedi diye kargo firması kötü mü oluyor? Bölgeden bölgeye değişiyor. UPS aralarında en iyisi genel olarak.

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Sizin kargonuz gelmedi diye kargo firması kötü mü oluyor? Bölgeden bölgeye değişiyor.
Tek ben değil UPS'den kargo alan çoğu tanıdığım memnun değil. İnternet bir sürü rezaletle dolu UPS ile ilgili.
Ben asla İtopya'dan alışveriş yapmam bu yüzden. Biraz daha ekler doğru dürüst bir kargo şirketi kullanan satıcıdan alırım ürünü.

KS
i9 11900K

i9 11900K

Gold Sample
İfade skoru
7.535
Tek ben değil UPS'den kargo alan çoğu tanıdığım memnun değil. İnternet bir sürü rezaletle dolu UPS ile ilgili.
Ben asla İtopya'dan alışveriş yapmam bu yüzden. Biraz daha ekler doğru dürüst bir kargo şirketi kullanan satıcıdan alırım ürünü.
Şikayetvar'a bakacak olursak her kargo firması kötü. Mesela buradaki en iyi kargo firması UPS ve Sürat Kargo. Bölgeden bölgeye değişiyor bu durum.

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
@i9 11900K Tabii ki bölgeden bölgeye değişiyor ama bu adamlar çok iş bilmezler hocam. Adamların kargo takip ekranı bile milattan kalma tasarıma sahip. Şube desen çoğu bölgede şubeleri bile yok adamların. Kurye telefonlara cevap vermiyor. Çok sıkıntı yaşattılar bana. İtopya desen zaten rezaletleri ile nam salmış bir firma. Müşteri memnuniyeti yazmışlar alt kısma ama yok. Cidden yok. Ulaşamıyorsun adamlara. Yine de fiyatı uygun bir ürün görülürse alınabilir arkanız da kimsenin olmayacağını bilerek.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube