Razer markası hakkındaki düşünceleriniz

Silicone Android Uygulaması

J3ss3 Pinkman

Silver Sample
İfade skoru
2.940
Kulaklık konusunda beğeniyorum. Klavye tarafında ise V3, Huntsman Red Switch modellerinde çınlamaya benzer bir ses var izlediğim çoğu ses testi videosunda. Mouse tarafında ise sensör olarak Focus+ gibi üst seviye bir sensörleri var. Skatezleri biraz daha iyi yapsalar çok daha iyi olabilirdi.

i9 11900K

Gold Sample
İfade skoru
7.535
Kulaklık konusunda beğeniyorum. Klavye tarafında ise V3, Huntsman Red Switch modellerinde çınlamaya benzer bir ses var izlediğim çoğu ses testi videosunda. Mouse tarafında sensör olarak Focus+ gibi üst seviye bir sensörleri olsa da skatez tarafında biraz daha iyi yapsalar çok daha iyi olabilir.
Modlamak gerek aslında.

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Fena olmayan bir marka. Güzel ürünü güzel, kötü ürünü kötü olan bir marka. Çok göklere çıkartmaya gerek yok. Yeşil Switch klavyeleri pek beğenilmiyor ve başarısız olarak görülüyor. Onun dışında bazı farelerinde hafif tasarım kusurları olabiliyor. Basilisk V2 faresinde sağ tık çok dar mesela.

i9 11900K

Gold Sample
İfade skoru
7.535
Fena olmayan bir marka. Güzel ürünü güzel, kötü ürünü kötü olan bir marka. Çok göklere çıkartmaya gerek yok. Yeşil Switch klavyeleri pek beğenilmiyor ve başarısız olarak görülüyor. Onun dışında bazı farelerinde hafif tasarım kusurları olabiliyor. Basilisk V2 faresinde sağ tık çok dar mesela.
Her markanın çok kötü ürünleri olabiliyor. Bloody'nin de Steelseries'inde berbat ürünleri var. Yeşil switch klavyeleri gayet beğeniliyor, başarısız olarak göreni görmedim şu ana kadar. Sessiz isteyen adam zaten yeşil switche bakmasının bir anlamı yok. O fare palm tutuşa uygun olduğu için tasarımı öyle. Fingertip falan tutmaya çalışırsanız tabii ki uymaz.

mutlu pide

Gold Sample
İfade skoru
2.016
Bi Ouroboros V2'yi yapmadılar.

Margot Robbie

Gold Sample
İfade skoru
1.746
Evet, merak ettim sizin görüşlerinizi.
Razer fanboy demiyorum kendime, ürünlerini genel olarak beğenen ve severek kullanan biriyim diyorum.
Benim şahsi görüşüm, pahalı bir marka olsa da kaliteli, hoş.
Fiyatına göre gayet güzel performans veren bir marka. Fiyatları da pahalı değil. Hak ediyor çünkü.

HuseyinC

Bronze Sample
İfade skoru
630
Güzel marka, ürünleri de kaliteli. Kulaklık değiştirirken Corsair pek çekici gelmiyor ama. Void serisi güzel gider ama o da pek ilgimi çekmiyor. Büyük ihtimal başka marka alacağım.

AhmetHaMzA1232

Silver Sample
İfade skoru
449
Razer fanboy demiyorum kendime
:ROFLMAO:
Buna güldüm, neyse.

Pahalı ve kaliteli. Fakat hiç deneme imkanım olmadı. Babam izin verseydi V2 Mini alacaktım, izin vermedi. Şok'tan Rampage SMX-R47 Jammer aldım.
Rampage>Razer (!)

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube