Rampage, Gamepower için ön yargınızı kırın!

Silicone Android Uygulaması

Adolf Hitler

Gold Sample
İfade skoru
2.006
GP kasam ve PSU'm var, acemilikten almıştım, aldığım kafama ben.
Uçak sesi ayrı kasanın fırınlığı ayrı sorun.

Nevtuğ A. Yalçın

Gold Sample
YouTube Editörü
İfade skoru
7.666
Anlamıyor bazı kişiler, bunu 2016'dan beri anlatmaya çalışıyoruz millete.

Değil, gayet iyi.

Uzun kullanım seviyesini rahat geçecek kadar uzun süre kullandım, hala da aktif kullanıyorum, öyle bir durum yok. Olacağını da sanmıyorum, yapısı ona çok yer vermez.

Yere düşürüp mikrofonunu bozduğum SN-R3'ü servise gönderdiğimde bana sıfır SN-R4 gönderdiler. Arkadaşımın DLM-355'ini 2 ay içerisinde 5 defa değiştirdiler (DLM-355 çöptür). KB-R33 klavyenin makro yazılımı yoktu, benim şirkete talebimden sonra yapıldı. O kadar erken alanlardanım ki teknik servis elemanı modelin varlığını benden öğrenmişti. Hala da kullanıyorum ve makro kaydı için bazı tuş kombinasyonları yapmam gerekiyor :).
Türkiye'de Segment'in seviyesinde teknik destek sunan firma çok az.
Peki neden çok kötü izlenimi veriyor? Menşe ve sürümden dolayı. Çin malı ürünler olduğu için kronik sorunlu veya direkt fabrikadan bozuk gelme ihtimali diğer markalara göre daha yüksek olan ürünler satıyorlar, üstüne ucuz olduğu için çok satıyorlar. Her satılan bir Logitech G502 için Rampage rahat 50 tane mouse satıyordur. 100 G502 için 5000 Rampage demek bu. G502'de üretim toleransı %5 olsa, Rampage'da %15 olsa her bozuk/şikayet nedeni 5 G502 için 750 tane Rampage mouse düşüyor, böyle olunca da her taraf Rampage şikayetleriyle doluyor doğal olarak.
Gp saber ilk geldiğinde bir çok tuşu yan tuşa basıyordu bundan dolayı garantiye verdik ve adamlar 0 klavyeyi değiştirmek yerine tamir etmeye çalıştılar ve 30 gün sürdü.

adam gibi adam 1050 ti

Silver Sample
İfade skoru
1.089
Yere düşürüp mikrofonunu bozduğum SN-R3'ü servise gönderdiğimde bana sıfır SN-R4 gönderdiler. Arkadaşımın DLM-355'ini 2 ay içerisinde 5 defa değiştirdiler (DLM-355 çöptür). KB-R33 klavyenin makro yazılımı yoktu, benim şirkete talebimden sonra yapıldı. O kadar erken alanlardanım ki teknik servis elemanı modelin varlığını benden öğrenmişti. Hala da kullanıyorum ve makro kaydı için bazı tuş kombinasyonları yapmam gerekiyor :).
Kuzenimin aldığı Rampage ve ürünler.

Kulaklığın ses ve mikrofon cızırtı sorunu vardı garantiye yolladık kullanıcı hatası deyip geri yolladılar.
Mouse'un scroll tuşu takılıyordu ve çift tıklama sorunu vardı. İki sorunu da çözdüler fakat garanti geldikten 5-7 gün sonra yeniden çift tıklamaya başladı mouse ( fareyi açmak için skatezleri çıkarmışlar ama doğru düzgün geri takmamışlardı, bildiğin yamuktu skatez).
Klavyeyi 2 ay kullandı ona helal olsun. 2. haftadan sonra space ve shift tuşları çalışmamaya başladı. Yeniden garantiye yolladık space tuşu çalışıyordu fakat shift tuşunun halen arada takıldığını ve sert basmak zorunda kaldığını söylüyor. Klavyeyi de çizmişler bu arada.

Yani kısacası hiç ama hiç hoşnut olmadığın bir garantisi var Rampage'in.

İfade skoru
1.430
Gp saber ilk geldiğinde bir çok tuşu yan tuşa basıyordu bundan dolayı garantiye verdik ve adamlar 0 klavyeyi değiştirmek yerine tamir etmeye çalıştılar ve 30 gün sürdü.
Gp Segment'in servis hizmetini sunduğu markalardan değil diye biliyorum.
Kuzenimin aldığı Rampage ve ürünler.

Kulaklığın ses ve mikrofon cızırtı sorunu vardı garantiye yolladık kullanıcı hatası deyip geri yolladılar.
Mouse'un scroll tuşu takılıyordu ve çift tıklama sorunu vardı. İki sorunu da çözdüler fakat garanti geldikten 5-7 gün sonra yeniden çift tıklamaya başladı mouse ( fareyi açmak için skatezleri çıkarmışlar ama doğru düzgün geri takmamışlardı, bildiğin yamuktu skatez).
Klavyeyi 2 ay kullandı ona helal olsun. 2. haftadan sonra space ve shift tuşları çalışmamaya başladı. Yeniden garantiye yolladık space tuşu çalışıyordu fakat shift tuşunun halen arada takıldığını ve sert basmak zorunda kaldığını söylüyor. Klavyeyi de çizmişler bu arada.

Yani kısacası hiç ama hiç hoşnut olmadığın bir garantisi var Rampage'in.
Hocam bu modellerle de bağlantılı, resimlerine bakmam bile beni onlardan uzak tutmaya yetti. Kalitesizlikleri 360p'de bile okunuyor.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube