Rampage, Gamepower için ön yargınızı kırın!

Silicone Android Uygulaması

Yagi

Bronze Sample
İfade skoru
1.173
Farkına vardığım kadarıyla bir ezbercilik ve marka takıntısı söz konusu, İyi ve kaliteli Rampage ve Gamepower ürünlerini öneremez hale geldik.

Ön yargılarımızı kıralım! Markaya göre değil ürüne göre yorum yapalım.

Örneğin;
Gamepower Warlock compact çok kötü bir klavye ama Calypso gayet başarılı ve kaliteli bir klavye.

Örneğin;
Rampage Comfort iğrenç bir kulaklık, ancak Rampage Drop Plus veya RH1 Hectora gayet başarılı.

Her markanın, düzgün ürünleri vardır. Lütfen artık markaya değil ürüne göre yorum yapalım.

Bundan önce linç yememek için ben dahil bir çok arkadaşım Rampage, Gamepower önermiyordu ancak artık vakit geldi.

Markaya göre değil, ürüne göre inceleme vakti :)
Bundan sonra beğendiğim ürünleri atacağım, beğenilen markaları değil. Siz de bana katılın lütfen.

@hadwiger

takla king

Platinum Sample
İfade skoru
15.850
İyi de. Bu çöplükte altın aramak gibi bir şey. Genel olarak kötü markalar. Gamepower'ın klavyesi güzel olabilir. Ama PSU ve Kasaları leş ötesi.

Motionless IN White

Bronze Sample
İfade skoru
295
Kısmen katılıyorum, lakin örnek verdiğiniz ürünlerin de sonradan sorunları çıkıyor. Haliyle çok düşük fiyata bulunmadıkça alınmaması taraftarıyım.
Misal birçok kişi Trust firmasını Rampage firmasının yan çarı gibi görüyor, lakin tam tersi. Trust için önyargılar eskide olan ürünlerden kaynaklıydı, yenileri alanlar vs. yorum yaptıkça önyargı kalktı.
Rampage gibi firmalar ise inatla birçok ürününü fahiş fiyata satıyor, hatta kendisinden çok daha iyi olan markalar ile kafa kafaya fiyatlar sunuyor. Bunları yaptıkça tavsiye edilmez ve önyargılı yaklaşıyor.

Şahsen çok düşük bütçem olsa dahi asla Rampage ve Gamepower'a bulaşmam ve bulaştırmam.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube