Rampage Fury X Bu Akşam 599TL

Silicone Android Uygulaması

ŞahinBaşaran

Rütbesiz
İfade skoru
15
Rampage Fury X Kulaklık bu gece 599 TL'ye düşecek. n11'de babalar gününe özel indirimin 10 haziran 00:00'da başlaması bekleniliyor. İndirim ne zamana kadar sürecek kesin bir bilgi yok ama 10 gün sürmesi bekleniyor. n11 30tl indirim yapmıştı zaten bu ortak indirim ile toplam 100tTL'lik bir indirim olacak bence indirim gayet iyi bir daha böyle bir indirim gelmesi çok zor. bence indirim gayet iyi alacaklar varsa kaçırmasın bence eğer almak isteyenler varsa bence kaçırmasın kulaklık gayet iyi bende var memnunum merak ettiğiniz sorular varsa sorabilirsiniz.

Satın alma linki=https://www.n11.com/urun/rampage-fu...suz-oyuncu-kulakligi-1610756?magaza=furylevel

OnTheRoonKilled

Gold Sample
İfade skoru
2.345
KS
Ş

ŞahinBaşaran

Rütbesiz
İfade skoru
15
Bunun marka basılmamış hali zaten Aliexpress'de vergisiz kargo parasıyla 450TL hocamEvilol.
Onda ses kartı yok fury x'in içinden ses kartıda çıkıyor ve garantisi var
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Bunu alırım onun yerine daha iyi açıkçası.
Buda güzel gibi kullanmadığım için kesin bir şey diyemem

OnTheRoonKilled

Gold Sample
İfade skoru
2.345
Onda ses kartı yok fury x'in içinden ses kartıda çıkıyor ve garantisi var
Açıkçası Rampage garantisinden faydalanmaktansa garantisi olmamasını tercih ederim.

Mahalle bilgisayarcılarından oluşmuş bir ekip ile iletişim kuruyorum.

Değilmiş.

James Hetfield

Gold Sample
İfade skoru
3.415
KS
Ş

ŞahinBaşaran

Rütbesiz
İfade skoru
15
Açıkçası Rampage garantisinden faydalanmaktansa garantisi olmamasını tercih ederim.

Mahalle bilgisayarcılarından oluşmuş bir ekip ile iletişim kuruyorum.

Değilmiş.
Rampage garantisi gayet iyi bence benim kulaklıkta bir sıkıntı çıktı gönderdim yenisini verdim hayır ben aydın şahin değilim şahin şahinim

düzeltme düzelmişsin

OnTheRoonKilled

Gold Sample
İfade skoru
2.345
Rampage garantisi gayet iyi bence benim kulaklıkta bir sıkıntı çıktı gönderdim yenisini verdim.
Kendi ürünümü 5 kere yolladım servise berbat bir işçilik ile geri yolladır.

9 ay'da sağ taraftan ses gelmemeye başladı, yolladım yenisini yolladılar bana, 9 ay sonra yine aynı sorun yaşandı. Tekrar yolladım bu sefer tamir ettik dediler bu sefer mikrofonu iptal etmişler, avazım çıktığı kadar bağırdığımda ancak sesimi algılıyordu, 2 kere yolladım bu sorundan dolayı bu sefer fazlasıyla dip sesliydi ama ses yolluyodu en azından.

5 ay sonra tekrardan aynı sorunu yaptı bu sefer içini açıp bir bakayım dedim içinden 2 tane yalama vida bırakmışlar bir yeri de yok. Şikayet var üzerinden bir yazı yazdım aradılar yollayın diye, yolladım 2 hafta sonra beni aradılar ve 30 dakika test yaptığını mesaiye kaldığını söyledi mahalle bilgisayarcımız bana. Ardından ise keşke garantisi varken yollasaydınız dedi. Ancak ben 3 kere iade talebi istemiştim. Belli bu üründe bir sorun var yeni vermenize ve onarmanıza rağmen bu sorun devam ediyor. Ardından ise kulaklığı bir kenara fırlattım bir daha da ne rapmage'den ürün alırım ne de öneririm.

Tövbeliyim artık.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube