Rainbow Six vs XBOX Game Pass

Silicone Android Uygulaması

SMiralayS

Silver Sample
İfade skoru
636
Rainbow Six oynamak istiyorum 2 arkadaşım var fakat oyunu 10 saat oynayıp yüzüne bakmam diye korkuyorum. Artı olarak baya oyunsuzluk çekiyorum ve hikayeli oyun oynamak istiyorum ve XBOX Game Pass bana bunu veriyor. Crysis'i tekrar bitirmek gibi, Just Cause 4'ü bitirmek gibi, Fallout, Fınal Fantasy, Halo gibi daha önce hiç oynamadığım ama baya sevilen oyunları merak edip deneyimlemek gibi, veya futbol oyunları, dövüş oyunları da oynamak istiyorum. Tek bir şey alabilme imkanım var ve ikisini de çok oynamak istiyorum. ''Rainbow'u şimdi mi alsam sonraya bıraksam alabilir miyim ?'' diye baya bir arada kaldım sizce ne yapayım ?

Dexter

Platinum Sample
İfade skoru
6.025
Hocam bu ay alabiliyorum sadece maalesef bütçe biraz kısıtlı. Diğer ay alabilme olasılığım maalesef 0.
Hocam 1 ay için alınacaksa Gamepass mantıklı olmaz. Çünkü diğer ay oynayamayacaksınız. Bana kalırsa R6 Deluxe Edition kendini yüzlerce saat oynattıracak bir oyun.

KS
SMiralayS

SMiralayS

Silver Sample
İfade skoru
636
Hocam 1 ay için alınacaksa Gamepass mantıklı olmaz. Çünkü diğer ay oynayamayacaksınız. Bana kalırsa R6 Deluxe Edition kendini yüzlerce saat oynattıracak bir oyun.
R6 istiyorum ben de fakat alışma süreci zorlar ve pişman olursam diye korkuyorum. Oynayan 2 arkadaşımın da bu sene sınavları var gireceklerinden emin de değilim. Tek zevkli olmuyor pek deniliyor
@SMiralayS, Game Pass al.

R6 sıkıcı gelirse sana paran boşuna gider. Game Pass de bir sürü şey var.
Hocam 1 ay alacağım bir defa almıştım pişman olmadım ama şuan alırsam bitirmek istediğim baya bir oyun var ve 1 ay yeter mi diye şüpheliyim.

Dexter

Platinum Sample
İfade skoru
6.025
R6 istiyorum ben de fakat alışma süreci zorlar ve pişman olursam diye korkuyorum. Oynayan 2 arkadaşımın da bu sene sınavları var gireceklerinden emin de değilim. Tek zevkli olmuyor pek deniliyor
R6 beni çok sarıyor şahsen. Oyunu alanların büyük bölümü ilk 50 saat alışma süreci olduğundan hemen oyunu bırakıyor. Alışma süreci zorlar. Çünkü bir benzeri yok oyunun. Tek sarıyor eğer gireceğin saatleri biliyorsan. Sabah 8-11 ve Akşam 19-1 arası genelde Almanlar geliyor. Almancan veya İngilizcen iyiyse çok keyifli oyun deneyimi yaşayabilirsin.
1624897365381.png

Bu kadar saatin yaklaşık 450 saati tek oynadım.

KS
SMiralayS

SMiralayS

Silver Sample
İfade skoru
636
R6 beni çok sarıyor şahsen. Oyunu alanların büyük bölümü ilk 50 saat alışma süreci olduğundan hemen oyunu bırakıyor. Alışma süreci zorlar. Çünkü bir benzeri yok oyunun. Tek sarıyor eğer gireceğin saatleri biliyorsan. Sabah 8-11 ve Akşam 19-1 arası genelde Almanlar geliyor. Almancan veya İngilizcen iyiyse çok keyifli oyun deneyimi yaşayabilirsin.
33786 numaralı eki görüntüle
Bu kadar saatin yaklaşık 450 saati tek oynadım.
Anlaşılan biraz daha düşünmem gerekiyor. Baya bir kararsızım :benbilmim:

Airlemur89765

Platinum Sample
İfade skoru
8.035
Herkes Rainbow sevmiyor. Bende GamePass'de varken bir kere oynamıştım ve hiç sarmamıştı. İyi ki para vermedim dedim.

Bu yüzden önerim Game Pass. O kadar parayı verip belkide sevmeyeceğiniz oyunu olmak beni korkuturdu. Eğer sizde de öyleyse tabii.

365

Silver Sample
İfade skoru
1.238

Hocam 1 ay alacağım bir defa almıştım pişman olmadım ama şuan alırsam bitirmek istediğim baya bir oyun var ve 1 ay yeter mi diye şüpheliyim.
Hiç bir FPS oyununda 20 dakika harcayıp iyi oynamayı bekleyemezsiniz lakin gelişince ”değdi” dedirtecek oyun kategorisinde sayılır R6 bence.

Lyrax52

Bronze Sample
İfade skoru
275
1 aylık gamepass güzel olmaz. Almışken r6 al. İstersen oyunu anlamanda yardımcı olurum. Ooyunda 345 saatim var, 1 an bile sıkılmadım şiddetle öneririm.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube