R6S'te kimse info vermiyor

Silicone Android Uygulaması

John Marston

Gold Sample
İfade skoru
2.804
Merhabalar. Takımımdakiler "İnfo ver" diye yakınıyorlar, veriyorum infoyu, sonra "Sevgilime tost yapacağım" diyor. Aga bana kim info verecek? Rage atıp sövdüm çıktım. Neyse R6S'te yeniyim, newcomer oynayarak level kasıyorum. Bu sadece yeni başlayanlarda mı oluyor yoksa genel olarak mı?

Son düzenleme: Moderatör:

Kuti06

Bronze Sample
İfade skoru
97
Merhabalar. Takımımdaki bebeler info ver diye ağlıyorlar, veriyorum infoyu, sonra diyor ki bana sevgilime tost yapıcam diyor. Aga bana kim info verecek rage atıp sövdüm çıktım. neyse r6s'te yeniyim, newcomer oynayarak level kasıyorum. Bu sadece yeni başlayanlarda mı oluyor yoksa genel olarak mı?
R6S'de en zor başarılardan biri eğlenmektir...

KS
J

John Marston

Gold Sample
İfade skoru
2.804
R6S'de en zor başarılardan biri eğlenmektir...
Hocam ben aslında eğleniyorum. Vuruş hissi güzel mapler gerçekçi taktiksel oynanış falan bi de arada Iana'nın kalçasına bakıyorum güzel oyun ama işte info vermiyorlar o kötü.

ShimadaSensei

Gold Sample
İfade skoru
1.421
Hocam bir yana haklısınız mapteki bölgelerin ismini bilmiyor olabilir ancak "right-left" dese dahi kafidir benim için.
Ciddi oynayacaksan dereceli gireceksin, bu kadar basit. Ben hızlı maça veya derecesize arkada müzikle zevkine giriyorum mesela, adamın teki Info Info diye bagirsa müziği duyamıyorum diye vururum kafasına bi' tane. Anladın mı?

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube