Puma Smash spor ayakkabı alınır mı?

Silicone Android Uygulaması

RamooY

Silver Sample
İfade skoru
551
Arkadaşlar daha önce kullanmış olanınız var mı? Veya önerir misiniz?
Fiyatı uygun geldi, FLO üzerinden falan baktım 400-450 gibi bir fiyattan satılıyor. Başka model falanda önerebilirsiniz. Bütçe bu aralıkta, 300 baremini geçmezse daha iyi olur. Benim hoşuma gitti ama sorayım dedim.
Ayağım taraklı değil, kalıbı sanırım biraz darmış bu yüzden 42 yerine 43 almayı düşünüyorum. Beğenmez isem iade ederim zaten.

KS
RamooY

RamooY

Silver Sample
İfade skoru
551
Yani aslında bu zevke kalmış birşey. Biz giymeyeceğiz ayakkabıyı. Ama hoş duruyor.
Zevk meselesi ayrıt tabii ki, benimde hoşuma gitti. Hani kullanmış olan falan varsa rahatlığı, kalıbı ve uzun süreli kullanışlılığı falan nasıl diye sormak istedim.
Ek önerilerde gelebilir, onlara da açığım.

Shaw4543

Gold Sample
İfade skoru
3.471
Zevk meselesi ayrıt tabii ki, benimde hoşuma gitti. Hani kullanmış olan falan varsa rahatlığı, kalıbı ve uzun süreli kullanışlılığı falan nasıl diye sormak istedim.
Ek önerilerde gelebilir, onlara da açığım.
Hocam zaten marka Puma kalite yönünden sıkıntı yaşayacağınızı sanmam. Önerisi olan arkadaşlar yapsınlar.

KS
RamooY

RamooY

Silver Sample
İfade skoru
551
Hocam zaten marka Puma kalite yönünden sıkıntı yaşayacağınızı sanmam. Önerisi olan arkadaşlar yapsınlar.
TP'de bir arkadaş puma kalitesinin bir tık altında dedi ama zaten 200 liralık ayakkabıdan 500 liralık ayakkabı performansı beklemiyorum. Dediğim gibi en kötü iade ederim, amazonun üzeceğini sanmam bu konuda.

EREN SATAR

Gold Sample
İfade skoru
1.077
195 TL Puma için hiç de fena bir fiyat değil benim bir ayakkabıya maks vereceğim tutar bu zaten.
Ve ya şundan 3 tane de alınır ben olsam öyle yapardım. :)

KS
RamooY

RamooY

Silver Sample
İfade skoru
551
@ERENSATAR1907,
Yani bilemedim. Tabanları genelde kaliteden kaçılmış oluyor, günlük nereden baksan 10 saate yakın ayakkabıyla duracağım için biraz daha kaliteli olsun isterim. Şu an giydiğim lumberjack ve tabanı oldukça rahat. Memory form diye geçiyor ama ayakkabı fileli olduğu için çabuk yıprandı.
Hocam hem zaten ben biraz daha tip olarak düz seven birisiyim, puma gibi. O yüzden pek ısınamadım.

EREN SATAR

Gold Sample
İfade skoru
1.077
@ERENSATAR1907,
Yani bilemedim. Tabanları genelde kaliteden kaçılmış oluyor, günlük nereden baksan 10 saate yakın ayakkabıyla duracağım için biraz daha kaliteli olsun isterim. Şu an giydiğim lumberjack ve tabanı oldukça rahat. Memory form diye geçiyor ama ayakkabı fileli olduğu için çabuk yıprandı.
Hocam hem zaten ben biraz daha tip olarak düz seven birisiyim, puma gibi. O yüzden pek ısınamadım.
Hocam o zaman Pumayı alın geçin...

Jatdav

Rütbesiz
İfade skoru
388
Hocam aynı ayakkabıyı kullanıyorum ve giyerken acılar çekiyorum.
Kalıbı dar, bağcıkları aşırı uzun onları kesmeniz gerekecek. Günde 6-7 saat ayakta kalıyorum ve sorun yaşamıyorum sadece giymesi ve ayağın alışması biraz vakit alıyor.
42 giyiyorsanız 43 alın, ben de öyle olmuştu.
Lumberjack ayakkabılara da bakabilirsiniz bu ayakkabı Pumanın alt seviye modellerinden bile diyebilirim.
Alırken çok kararsız kaldığımdan dolayı bunu aldım, iyice fikir yürütemedim ama ayak rahatlığı konusunda en iyisi diyemesemde fiyatına göre iyi.
Not:Ayakkabının ucu kırılmaya meyilli

Son düzenleme:
KS
RamooY

RamooY

Silver Sample
İfade skoru
551
@Jatdav,
Son 2 ayakkabım Lumberjack oldu. Rahatlığı konusunda bir şey diyemem, oldukça güzel ama genel olarak çoğu ayakkabısı aynı tarz. Biraz daha farklı ve düz bir şey almak istedim.
Alışma konusunda neredeyse her ayakkabıda aynısı oluyor, çok sorun olacağını düşünmüyorum bu yüzden.
Şu kırılma olayından nefret ediyorum o kötü oldu.
Güzel bulduğun modeller varsa bu fiyat aralığında önerebilirsin hocam. Hummel baktım ama o klasik deri ayakkabılarında bulamadım. Onlar hoşuma gidiyor ama şu an satışı var mı bilmiyorum. En son 4 sene önce almıştım onlardan ve gayet güzeldi.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Burada varmış, tam olarak dediğim buydu. Belki hummel alabilirim. Dün mağazasına da gittim en ucuz ayakkabı 500den başlıyordu.

Jatdav

Rütbesiz
İfade skoru
388
@Jatdav,
Son 2 ayakkabım Lumberjack oldu. Rahatlığı konusunda bir şey diyemem, oldukça güzel ama genel olarak çoğu ayakkabısı aynı tarz. Biraz daha farklı ve düz bir şey almak istedim.
Alışma konusunda neredeyse her ayakkabıda aynısı oluyor, çok sorun olacağını düşünmüyorum bu yüzden.
Şu kırılma olayından nefret ediyorum o kötü oldu.
Güzel bulduğun modeller varsa bu fiyat aralığında önerebilirsin hocam. Hummel baktım ama o klasik deri ayakkabılarında bulamadım. Onlar hoşuma gidiyor ama şu an satışı var mı bilmiyorum. En son 4 sene önce almıştım onlardan ve gayet güzeldi.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Burada varmış, tam olarak dediğim buydu. Belki hummel alabilirim. Dün mağazasına da gittim en ucuz ayakkabı 500den başlıyordu.
Hocam attığınız modelden milyar tane var Flo'da.
Deneyip alabilirsiniz aşırı popüler bir model.
Keşke önerebilsem dediğim gibi aşırı kafam karıştı, mağazalara giriyorum biri diyor 1K biri diyor 200 ama kaliteli kalitesiz anlaşılmıyor.
Lumberjack konusunda ise evet gerçekten aynı tip görünse de rahatlık konusunda bu ayakkabıdan daha rahat ve uygun.
2-3 haftadır kullanıyorum ayakkabıyı ve hala alışamadım, ilk yürümeye başladığım zaman sıkıyor sonra açıyor kendini, terletme vs de yapmıyor o konuda güzel.

KS
RamooY

RamooY

Silver Sample
İfade skoru
551
Ben o zaman akşam FLO ya falan gideyim. Nevşehir de olduğumdan sanırım o kadar çok model göremiyorum buralarda. İnternet üzerinden alayım dedim ama deneyip almak kesinlikle daha iyi. En olmadı yine trendyoldan falan alırım. Hummel için gri modeli baya hoş ama bedenini bulamadım.
Neyse hocam teşekkürler, akşam bakmaya giderim.

Jatdav

Rütbesiz
İfade skoru
388
Ben o zaman akşam FLO ya falan gideyim. Nevşehir de olduğumdan sanırım o kadar çok model göremiyorum buralarda. İnternet üzerinden alayım dedim ama deneyip almak kesinlikle daha iyi. En olmadı yine trendyoldan falan alırım. Hummel için gri modeli baya hoş ama bedenini bulamadım.
Neyse hocam teşekkürler, akşam bakmaya giderim.
İstanbul'daki çoğu şube neredeyse aynı, internetten bakıp getirtebilirsiniz de.

nedimkaratas

Rütbesiz
İfade skoru
1
Arkadaşlar daha önce kullanmış olanınız var mı? Veya önerir misiniz?
Fiyatı uygun geldi, FLO üzerinden falan baktım 400-450 gibi bir fiyattan satılıyor. Başka model falanda önerebilirsiniz. Bütçe bu aralıkta, 300 baremini geçmezse daha iyi olur. Benim hoşuma gitti ama sorayım dedim.
Ayağım taraklı değil, kalıbı sanırım biraz darmış bu yüzden 42 yerine 43 almayı düşünüyorum. Beğenmez isem iade ederim zaten.
Kullandım öneririm gayet rahat.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube