Playstation 3 oyun önerisi

Silicone Android Uygulaması
KS
Z

ZARA25

Bronze Sample
İfade skoru
1.025
The Last Of Us 1, Uncharted 2,3 .
Last of Us tamam. Uncharted neden 2 ve 3 hocam yani 1 çok mu kötü :D
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Resident Evil 4 HD (y)

HD olmayan versiyonunu nostalji olsun diye PS2 alıp, oyunu bir kaç kez bitirip PS2'yi geri satmışlığım var.
Hocam Bu oyuna da merakım vardı. Hatırlattınız. Teşekkürler.

55superx

Rütbesiz
İfade skoru
401
Öncelikle PS3 sahibi değilim. Yakında alacağımdan ve ayrıca forumdan ayrılacağımdan bu gece çabuk bu konuyu açtım. Sevdiğim oyun türleri: Aksiyon nişancı (FPS TPS fark etmez). Araba yarışı oyunları (simulasyon arcade fark etmez). Açık dünya oyunları varsa güzel önerebilirsiniz (GTA serisini yazmayın zaten o çoktan aklımda :D).
The Last Of Us diyorum direkt. Aşırı iyi bir oyun. PS3 de oynamıştım PS4 alınca Remastered olarak birdaha oynadım 😃

Onun dışında GOW 3, Uncharted 2/3 gayet iyi oyunlar.

Last of Us tamam. Uncharted neden 2 ve 3 hocam yani 1 çok mu kötü :D
Çok kötü değil ama biraz daha kötü. Onu da oynayabilirsiniz zaten diğer oyunlarına göre çok kısa sürede biten bir oyun.

55superx

Rütbesiz
İfade skoru
401
Öncelikle PS3 sahibi değilim. Yakında alacağımdan ve ayrıca forumdan ayrılacağımdan bu gece çabuk bu konuyu açtım. Sevdiğim oyun türleri: Aksiyon nişancı (FPS TPS fark etmez). Araba yarışı oyunları (simulasyon arcade fark etmez). Açık dünya oyunları varsa güzel önerebilirsiniz (GTA serisini yazmayın zaten o çoktan aklımda :D).
Az daha unutuyordum RDR 1 i de kesinlikle oynayın o konsolda. Şuan sadece PS3 ve Xbox 360 da oynanabilen bir oyun ve 2 kadar olmasa da gayet iyi.

Amiral Tulpar

Silver Sample
İfade skoru
1.084
Soru mu bu şimdi? Tabi ki de MW2. (Modern Warfare 2)

Son düzenleme:

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube