Pitbull alınır mı?

Silicone Android Uygulaması

Syntax Error

Gold Sample
İfade skoru
1.312
Eğitmek zordur, birine saldırır senin başına kalır. Kangal al, hem güçlü hem sadık. Daha iyi anlaşırsın.
Daha 3 ay önce aldık boyuma yetiştiler baya hızlı büyüyorlar.

whyGh0sT

Rütbesiz
İfade skoru
22
Hocam merak ediyorum youtube videolarında pitbull besleyip bakıyorlar çok merak etmiştim kafayı sıyırmakla alakası yok.
Bence şuan sadece heveslisiniz hocam. Biraz zaman geçsin eğer fikriniz değişmezse bakarsınız. Hem zaten Pitbull beslemek yasak diye biliyorum.

AMD i9 10950X

Bronze Sample
İfade skoru
1.823
Güzel eğitilmezse sahibine bile saygı duymayan vahşi bir türdür. Bir de besleyecekseniz lütfen şu ağızlığını çıkartmayın. İnsanları rahatsız eden tipler var.
Uzun sokakta gezerken yanımdan geçti bir tanesi, ağızlık olmasına rağmen rahat durmuyor.

Airlemur89765

Platinum Sample
İfade skoru
8.035
Önerim Alman kurdu almanız. 3 gün baktım. Sahibi olmasam bile çok sadık ve eğlenceli bir köpekti. Her zaman oyun oynamak istiyorlar.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Bence şuan sadece heveslisiniz hocam. Biraz zaman geçsin eğer fikriniz değişmezse bakarsınız. Hem zaten Pitbull beslemek yasak diye biliyorum.
Biraz araştırdım. Evet yasakmış.

KS
shipeeman

shipeeman

Silver Sample
İfade skoru
933
Yahu sanki alıp kavgaya falan götüreceksin, cana yakın güzel bir köpek alın işte.
Hocam kavga için değil yürüyüş için bakmak için hayvan arkadaşım olsun belki onla csgo bile atarız minecraftta bedwars oynarız onun için.

Airlemur89765

Platinum Sample
İfade skoru
8.035
Hocam kavga için değil yürüyüş için bakmak için hayvan arkadaşım olsun belki onla csgo bile atarız minecraftta bedwars oynarız onun için.

Pitbull ile yürüyüş mü? Hocam gidin alman köpeği alın veya Sibirya kurdu alın. İkiside cana yakın tatlı hayvanlar.

Yusufjdm

Silver Sample
İfade skoru
337
Her heves gelir geçer köpek alma demiyorum ama pitbull alma saldırgan iyi eğiteceğine inanıyorsan al ama bir golden benim için daha iyi.

Shhmar Ihmmas

Gold Sample
İfade skoru
2.125
Teacup Terrier al, Pitbull'dan bile daha güçlü bir tür.

(!)

illedelinux

Silver Sample
İfade skoru
4.646
Gerçek kangal bulursan hiç durma hemen al.
Bir saat ötede bir canlının olduğunu, 20 dakika ötede sahibi mi yabancı mı görmeden bilir.
Kurdu nakavt eden tek köpek cinsidir.
Sürüyü asla ölümüne dahi bırakmaz.
Sahibi uyuyorsa onu rahatsız etmemek için havlamaz, onu yalayarak uyandırır.
İçinde hinlik olanı anında keşfeder, saf insana karışmaz.
Bir defa gördüğü birini aradan on yıl da geçse tanır.

Bunlar size şaka gibi gelir ama kendim bizzat yaşadım.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube