Ping değerlerinizi yarı yarıya düşürün!

Silicone Android Uygulaması

Spyware

Bronze Sample
İfade skoru
1.168
@Yagi, "alt tarafı slogan" derken? Bunu sadece Joe söylemeyecek, videoyu izleyen insanlar da aynısını düşünecektir. Büyük 3 4 forum varken Türkiye'nin bir numaralı teknoloji forumu Silicone, demek biraz erken değil mi?

"Türkiye'nin Gelişmeye Devam Eden Teknoloji Forumu: Silicone-Forum" gibisinden düzetsen belki de sorun kalmaz.

MESs¹¹

Gold Sample
İfade skoru
6.522
Biri denesin de karşılaştırsın ne kadar farkı oluyor diye. Merak ettim.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

@Yagi, "alt tarafı slogan" derken? Bunu sadece Joe söylemeyecek, videoyu izleyen insanlar da aynısını düşünecektir. Büyük 3 4 forum varken Türkiye'nin bir numaralı teknoloji forumu Silicone, demek biraz erken değil mi?

"Türkiye'nin Gelişmeye Devam Eden Teknoloji Forumu: Silicone-Forum" gibisinden düzetsen belki de sorun kalmaz.
Aynısını önceden demiştim fakat neden her şeye karışıyorsun tarzında bir cevap almıştım.

KS
Yagi

Yagi

Bronze Sample
İfade skoru
1.173
Biri denesin de karşılaştırsın ne kadar farkı oluyor diye. Merak ettim.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Aynısını önceden demiştim fakat neden her şeye karışıyorsun tarzında bir cevap almıştım.
30 Olan değerler 16 kadar oldu bende.

İntro için düzenleme düşüneceğiz.

Furkan_Elci

Gold Sample
İfade skoru
1.237
Çeken, kurgulayan: @Yagi
download.jpg

:D

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
Herkesin gorusunu anliyorum slogan konusunda ama bir mevzu var.
Pazarci diyelim ki muz satiyor, muz satan 4 tezgah daha var.
Bizim pazarcimiz idare eder muzlarim mi var diyevek yoksa cocuguna mi yedir diyecek, bunu sorgulayin bence :D.
Bu arada bence o kadar da kotu durmuyor.

MESs¹¹

Gold Sample
İfade skoru
6.522
İntro için düzenleme düşüneceğiz.
Şunu da belirtmeliyimki çok klişe ve itici duruyor bana göre. Bir şeyde bir numara iseniz bunu belirtmezsiniz. Kullanıcılar bunu söyler. Aa burası çok iyi işte şöyle böyle diye. Aynı zamanda bu gücüde gösterir. Diğer türlü küçük bir yapı gibi duruyor.
Birde slogan çok uzun ve estetik görüntüyü bozuyor. Kısa ve öz bir slogan tercih edilebilir.

KS
Yagi

Yagi

Bronze Sample
İfade skoru
1.173
Herkesin gorusunu anliyorum slogan konusunda ama bir mevzu var.
Pazarci diyelim ki muz satiyor, muz satan 4 tezgah daha var.
Bizim pazarcimiz idare eder muzlarim mi var diyevek yoksa cocuguna mi yedir diyecek, bunu sorgulayin bence :D.
Bu arada bence o kadar da kotu durmuyor.
Şunu da belirtmeliyimki çok klişe ve itici duruyor bana göre. Bir şeyde bir numara iseniz bunu belirtmezsiniz. Kullanıcılar bunu söyler. Aa burası çok iyi işte şöyle böyle diye. Aynı zamanda bu gücüde gösterir. Diğer türlü küçük bir yapı gibi duruyor.
Birde slogan çok uzun ve estetik görüntüyü bozuyor. Kısa ve öz bir slogan tercih edilebilir.
@nevtugardic İle bu konuyu değerlendireceğiz arkadaşlar.

KS
Yagi

Yagi

Bronze Sample
İfade skoru
1.173
Yazılan yorumlardan?
Sence gerçekten izlemeden yorum yapmak mantıklı mı?

Amerikan bir adamın videosunu izledim, Video boyunca Türklere, Azerilere sallıyordu ayrıca yorumlarda Türklere sövmüşlerdi, onlar yorumlarda bunu yazdı diye sence bu haklı ve doğru oldukları anlamına mı geliyor?

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube