PES 21 saçma sapan goller yiyorum

Silicone Android Uygulaması
İfade skoru
124
Teknik desteğe açtım. Çünkü ben topu ne kadar uzaklaştırmaya çalışırsam çalışayım top defansların bacağına falan çarpıyor top hep rakibe gidiyor ve oyuncular Edu Dracena gibi davranıp kendi kalelerine atıyorlar. Ya da top çarpıp adamın önüne düşüyor ve gol oluyor. Ayrıca istersem kendim her özelliği 99 olan kaleci oluşturayım, 30-40 metreden amatörde bile frikikten 60'lık 70'lik adamlar harika free-kick golleri atıyorlar. Normal mi? Oyun hatalı mı? Ve ben en küçük hareketimde faul veriyor. Ama adamlar döverek oynadığında hiçbir şey olmuyor. Çünkü bana klavyeyi kırdıracaktı bu goller. Normal mi? (6 kişi izliyor ama kimse cevap vermiyor :/)

Son düzenleme:

Cem Toker

Silver Sample
İfade skoru
1.190
Teknik desteğe açtım. Çünkü ben topu ne kadar uzaklaştırmaya çalışırsam çalışayım top defansların bacağına falan çarpıyor top hep rakibe gidiyor ve oyuncular Edu Dracena gibi davranıp kendi kalelerine atıyorlar. Ya da top çarpıp adamın önüne düşüyor ve gol oluyor.
Momentum tam olarak bu oluyor iste. Sen ne yaparsan yap oyun gol olmasini istediyse o top o kaleye girecek. FIFA'da da ayni sey var ve sinir bozuyor.

Kuti06

Bronze Sample
İfade skoru
97
Teknik desteğe açtım. Çünkü ben topu ne kadar uzaklaştırmaya çalışırsam çalışayım top defansların bacağına falan çarpıyor top hep rakibe gidiyor ve oyuncular Edu Dracena gibi davranıp kendi kalelerine atıyorlar. Ya da top çarpıp adamın önüne düşüyor ve gol oluyor. Ayrıca istersem kendim her özelliği 99 olan kaleci oluşturayım, 30-40 metreden amatörde bile frikikten 60'lık 70'lik adamlar harika free-kick golleri atıyorlar. Normal mi? Oyun hatalı mı? Ve ben en küçük hareketimde faul veriyor. Ama adamlar döverek oynadığında hiçbir şey olmuyor. Çünkü bana klavyeyi kırdıracaktı bu goller. Normal mi? (6 kişi izliyor ama kimse cevap vermiyor :/)
Zorluk arttıkça hakem iyice saçmalamaya başlıyor açıkçası, yapay zeka kafayı yiyor. Frikikten saçma sapan gol atmaları uzaklık farketmeksizin bunun çözümü de kaleci kontrolüne(L1+RS) geçip kaleciyi kaleye ortalamak. Ben bir süre sonra alıştım en zorda 20-30 maç attım sonrasında iyice yenmeye başladım.

KS
BadGamerSiliconeŞubesi
İfade skoru
124
Zorluk arttıkça hakem iyice saçmalamaya başlıyor açıkçası, yapay zeka kafayı yiyor. Frikikten saçma sapan gol atmaları uzaklık farketmeksizin bunun çözümü de kaleci kontrolüne(L1+RS) geçip kaleciyi kaleye ortalamak.
Yapıyorum ama top gelince kaleci topa arkasını dönüyor :D

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube