Penisimin sol ucu ağrıyor

Silicone Android Uygulaması
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Lyrinx

Gold Sample
İfade skoru
5.748
Her zaman olmuyor bu, ara sıra penisimin sol ucunda bir sızlama oluyor; sonra az da olsa 1 saniyeliğine ağrıyor, bu konuyu oluştururken de birkaç kez yaşadım, yaşım 13.

Bu olay bu gece uykudan kalktığımda direkt olarak gerçekleşti, ilk başlarda daha çok ağrıyordu, hatta ağrımıyordu, acıyordu resmen, ama şimdi daha az sıklıkta ve daha az şiddetli bir şekilde.

Sizce önemli bir şey mi? Doktora gitmeye gerek var mı? Beklesek geçer mi? Çünkü gitgide ağrı daha az şiddetleniyor.

123456789

Platinum Sample
İfade skoru
5.695
Ergenlik döneminde biyolojik olarak meninin dışarı atılması gerekiyor. Gece kalkınca ağrımasının sebebi bu olabilir, insan uzun süre ara verdiğinde ağrı ve büyüme başlayabiliyor haberiniz olsun.

Tedbir amaçlı yine de doktora görünün.

KS
Lyrinx

Lyrinx

Gold Sample
İfade skoru
5.748
Ergenlik döneminde biyolojik olarak meninin dışarı atılması gerekiyor. Gece kalkınca ağrımasının sebebi bu olabilir, insan uzun süre ara verdiğinde ağrı ve büyüme başlayabiliyor haberiniz olsun.

Tedbir amaçlı yine de doktora görünün.
Bence doktora gidin. Sağlık bu sonuçta, riske atılmaz.
Şimdi az önce idrarımı yaptım, psikolojik mi bilmiyorum ama o sol bölgede hafif bir yanma var.
Banyoda malum işi yaptın mı 🤭
Birkaç gün önceydi, ama banyoda yapmıyorum.
Mastürbasyon yapıyor musun? En son ne zaman yaptın?
Birkaç gün önce, bu arada mastürbasyonu azaltıyorum, belki hiç yapmam bile.

123456789

Platinum Sample
İfade skoru
5.695
Şimdi az önce idrarımı yaptım, psikolojik mi bilmiyorum ama o sol bölgede hafif bir yanma var.

Birkaç gün önceydi, ama banyoda yapmıyorum.

Birkaç gün önce, bu arada mastürbasyonu azaltıyorum, belki hiç yapmam bile.
Dostum bu olay yaşanabiliyor, büyük ihtimalle meni boşalma sırasında tam olarak atılamadı ve idrar kanalında katılaşmış. Katılaştığı için de yanma yapıyor.

YorgunVeDurgun

Gold Sample
İfade skoru
4.270
Arkadaşlar hahaha atmayın lütfen, komik bir şey yok ki ortada :)
Çok doğru dediniz olabilecek şeyler bu sen ergenliğe girdin ve bu çok doğal komik değil sağlık bu.
Sık mastürbasyon yapıyorsanız olabilir veya kullandığınız iç çamaşırının kalitesi ile ilgili olabilir.

123456789

Platinum Sample
İfade skoru
5.695
Hocam maşallah çözmüşsünüz siz sağlık işini 😅.
Yaş büyüdükçe tecrübe artıyor, istesen de istemesen de :D Bu konuları okulda ders olarak vermeleri lazım fakat verilmiyor işte. İnsan da buraya linç yemeyi göze alıp konu açıyor, medet arıyor. Neyse sorun çözüldü büyük ihtimalle.

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Doktora görünmelisiniz. Buradan sağlık analizi yapmamız imkansız. Evilol Mastürbasyon yapıyor musunuz? Çok sık yaptıysanız normal karşılanabilecek bir durum. Az çekin az! Evilol

YorgunVeDurgun

Gold Sample
İfade skoru
4.270
Yaş büyüdükçe tecrübe artıyor, istesen de istemesen de :D Bu konuları okulda ders olarak vermeleri lazım fakat verilmiyor işte. İnsan da buraya linç yemeyi göze alıp konu açıyor, medet arıyor. Neyse sorun çözüldü büyük ihtimalle :D
Hani ortaokulda kızları regl için seminere çağırıyorlar ya erkekler içinde böyle bir şey yapılsa iyi olur.

KS
Lyrinx

Lyrinx

Gold Sample
İfade skoru
5.748
Sık mastürbasyon yapıyorsanız olabilir veya kullandığınız iç çamaşırının kalitesi ile ilgili olabilir.
Sık yapıyorDUM ama artık azaltacağım, hatta belki hiç yapmam bile.
Doktora görünmelisiniz. Buradan sağlık analizi yapmamız imkansız. Evilol Mastürbasyon yapıyor musunuz? Çok sık yaptıysanız normal karşılanabilecek bir durum. Az çekin az! Evilol
Cevabını verdim.

123456789

Platinum Sample
İfade skoru
5.695
Hani ortaokulda kızları regl için seminere çağırıyorlar ya erkekler içinde böyle bir şey yapılsa iyi olur.
Yapsalar da anlatacak adam yok piyasada, doktorların işi de başından aşkın. En iyisi araştırmak ve konu açmak, zaten insan bir yerden öğreniyor bel altı şeyleri.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Sık yapıyorDUM ama artık azaltacağım, hatta belki hiç yapmam bile.

Cevabını verdim.
Sen yapmasan bile vucüdun kendisi atar meniyi uyurken. Tabii sana kalmış bir olay.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube