PC, Laptop ve Telefon Sohbetleri #7: 🖥💻 📱

Bir telefonda ki en önemli özellik sizce nedir? (Veya da özellikler)

• Toplam oy
    23
  • Anket kapandı .
Silicone Android Uygulaması

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Free download Wallpaper for Laptop Background 70 images [1920x1080] for  your Desktop, Mobile & Tablet | Explore 55+ Wallpaper For Pc Laptop | Free  Wallpaper For Laptop, Cute Wallpapers for Laptops, Laptop

PC, Laptop ve Telefon sohbetlerinin yedinci bölümüne hoş geldiniz, sefalar getirdiniz. :) Artık sadece PC ve Laptop değil, telefonlar hakkında da sohbet edebilirsiniz. Sonuçta telefonlar da artık bir bilgisayar kadar yetenekli ve konuşmaya değer. Ayrıca anketimize de katılmayı unutmayın. :)

god

Bronze Sample
İfade skoru
578
Laptop ve telefon için şarj süreleri. Bir laptopu alıp rahat rahat şarj düşüncem olmadan kullanamıyorsam ne fayda?

KS
PossibleTurco

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Bu arada HP laptop pişmanlıktır. Çünkü yumurta pişirebiliyor.
O yüzden HP'nin açılımına "Heat Problem" diyorum ben. :evilol: Yani sıcaklık problemi.

Samotne3030

🍪
Süper Moderatör
Katkıda Bulunan
İfade skoru
11.938
Benim için kesinlikle malzeme kalitesi ve ekrandır. Sonuçta her gün telefon ekranına bakıyoruz ve elimizde telefonu tutuyoruz. Dandik plastik kasalı ve 480p ekranlı bir telefon tutmayı kimse istemez.

Bu ikiliden sonra da SoC ve batarya gelir benim için. Düzgün optimize edilmiş SoC ile büyük batarya aşırı iyi kombo, Samsung bunu iyi yapıyor.

KS
PossibleTurco

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213

drmstafaa

Gold Sample
İfade skoru
1.243
Yüz tarama dışı hepsini seçtim. Bu arada HP laptop pişmanlıktır. Çünkü yumurta pişirebiliyor.
HP 14-15'li seriler cidden pişmanlık. Herhalde ucuz modellerde Probook'lar birazcık daha kaliteli, tabi Türkiye'de bulabilirsen. Bulsan da ederinden daha pahalı.

Duke The Java

Gold Sample
İfade skoru
1.736
Hocam bence hepsi. :)

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube