PC donuyor ama mouse'u hareket ettirebiliyorum

Silicone Android Uygulaması

401

Bronze Sample
İfade skoru
147
2 gündür bütün uygulamalar yanıt vermiyor gibi oluyor ama mouse hareket ediyor. Hata raporunu almayı denedim.

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Bunun birçok sebebi olabilir. Bellek sızdırması, virüs, uyumsuz donanım, bozuk depolama birimi ve daha birçok şey olabilir. Ama ben bellek sızdırması ve depolama biriminden şüphe ediyorum bu vakada. Bellek sızdırdığı zaman sistem donar ve ancak fare imleciniz hareket eder. Aynı şekilde depolama birimi kaynaklı donmalarda da oluyor bu. Bir ara kötü sektör kaynayan bir diskte Windows donuyor lakin imleç hareket etmeye devam ediyordu.

Depolama birimleriniz sağlığı ne durumda? SMART verilerini CrystalDiskInfo'dan atarsanız sevinirim. Ayrıca RAM'ler için Memtest86 yapabilirsiniz.

KS
4

401

Bronze Sample
İfade skoru
147
Bunun birçok sebebi olabilir. Bellek sızdırması, virüs, uyumsuz donanım, bozuk depolama birimi ve daha birçok şey olabilir. Ama ben bellek sızdırması ve depolama biriminden şüphe ediyorum bu vakada. Bellek sızdırdığı zaman sistem donar ve ancak fare imleciniz hareket eder. Aynı şekilde depolama birimi kaynaklı donmalarda da oluyor bu. Bir ara kötü sektör kaynayan bir diskte Windows donuyor lakin imleç hareket etmeye devam ediyordu.

Depolama birimleriniz sağlığı ne durumda? SMART verilerini CrystalDiskInfo'dan atarsanız sevinirim. Ayrıca RAM'ler için Memtest86 yapabilirsiniz.
Screenshot_509.jpgScreenshot_510.jpg
Smart verileri bunlar oluyor sanırım. Windows SSD'de kurulu.

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
49199 numaralı eki görüntüle49200 numaralı eki görüntüle
Smart verileri bunlar oluyor sanırım. Windows SSD'de kurulu.
Ondalık yapıp tekrar paylaşır mısınız hocam?

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube