Oyunlarda grafik hataları ve çökme sorunu.

Silicone Android Uygulaması

55superx

Rütbesiz
İfade skoru
401
Biraz önce kafa dağıtmak için 2-3 el fall guys gireyim dedim, ilk oyunda ufak grafik hataları (gelip aniden yok olan birkaç çizgi) gördüm, biraz korktum ama çok takmadım. Sonra ilk 43e girip geçtim ve 2. oyun için harita seçim ekranına geldi, o ekranda ekran resmini attığım gibi oldu (kareler birkaç kez yer değiştirdi) ve dondu, sonra da oyun yanıt vermiyor hatası ile kapandı.

Neyse konu açayım diye buraya geldim bilgisayarda da müzik açık sadece, 2 dakika kadar sonra müzik durdu, ondan 15 saniye kadar sonra da bilgisayar çat diye kapandı?

Bu neyden kaynaklıdır? Resmi atıyorum, zaten resimde Afterburner de açık donanımlar az çok belli oluyor orada.
5287CC07-3989-4A43-987C-6EF11A00E5B0.jpeg

KS
55superx

55superx

Rütbesiz
İfade skoru
401
Monitörle ilgili bir sorun da olabilir. Başka monitörde denediniz mi?
Elimde bundan başka bir monitör var o da düzgün görüntü vermiyor zaten. O yüzden deneme şansım pek yok.

Oyun monitör yüzünden grafik hataları verip çöker mi ki? Bana daha çok sistemden kaynaklı gibi geldi bu durum.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

@MisakiTaro, Ne yapmamı önerirsin 1 saat içinde bilgisayarla bir iş halletmem gerekiyor, bir şey olur diye açmaya korkuyorum şuan bilgisayarı 😀

Son düzenleme:

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube