Oyundayken sistem kendisini yeniden başlattı

Silicone Android Uygulaması

Lyrinx

Gold Sample
İfade skoru
5.748
Her zamanki gibi Witcher 3 oynuyordum; derken monitör, klavye ve fare bir anda kapandı, fakat kasa çalışıyordu, ama o da birkaç saniye sonra kapandı, ardından biraz bekledikten sonra sistemin kendisini yeniden başlattığını gördüm, sonrasında da Windows 10 güncelleniyor ekranı geldi, en sonunda da sistem bir kez daha kendini yeniden başlattıktan sonra masaüstüne gelebildim, fakat işin garip kısmı; bilgisayarda internet yok.

Bilgisayar açıldığı zaman ekran kartı ve işlemci sıcaklığına baktım, ikisi de 70 derecelerdeydi, ekran kartı sıcaklığı olması gerektiği gibiydi; ama işlemci sıcaklığı normalinden biraz fazlaydı, bilmiyorum, belki hafif OC'li olduğu, ve uzun süredir termal macun yenilemesi yapmadığım içindir, ama onu da en yakın zamanda yapacağım.

Sizce buradaki sorun nedir arkadaşlar? Sistemim şu şekilde;

İşlemci: AMD Ryzen 3 3100.

Ekran Kartı: Gigabyte Windforce GTX 1660 Super.

RAM: 2x8 G.Skill Ripjaws 3000MHz.

Anakart: Gigabyte B450M S2H.

SSD: Kingston A400 480 GB.

Kasa: Aerocool Aero One Frost.

PSU: High Power 600W +80 Bronze.

Akif

Gold Sample
İfade skoru
4.549
Güncelleme pek iyi değil zamanımda windows 10 ilk çıktığı zamanlar kurdum sistemim yeterliydi çökme sorunu windows resmen gitti logo kalıyordu hemen güncelleme yapma taraftarı değilim
Şimdi eve geldim. PCyi marş verdim. olanları anlatıyım @Lyrinx :
Windows yapılandırıyordu. sonra hoş geldin ekranı gelmeden kapattı, geri açtım zor da olsa açıldı.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube