Oynadığınız ilk oyun

Silicone Android Uygulaması

Doğuhan

Silver Sample
İfade skoru
376
Merhaba
Oynadığınızı hatırladığınız ilk oyun nedir acaba?
Ben ilk oynadığımı hatırladığım oyun Mario. O zaman kuzenimde eski bir masaüstü bilgisayar vardı ve ben onunla full GTA Vice City oynardım ve ilk oyunumu yani Mario'yu da o bilgisayardan oynamıştım.

Nixc0r 2

Silver Sample
İfade skoru
377
Merhaba
Ben ilk oynadığımı hatırladığım oyun Mario. O zaman kuzenimde eski bir masaüstü bilgisayar vardı ve ben onunla full GTA Vice City oynardım ve ilk oyunumu yani Mario'yu da o bilgisayardan oynamıştım.
İlk olarak komşumuzun bilgisayarında GTA 3, daha sonrasında kendi bilgisayarımda Call Of Duty 2 oynanmıştım.

Duke The Java

Gold Sample
İfade skoru
1.736
Gran Turismo 2 Sanırım.

Akif

Gold Sample
İfade skoru
4.549
NFS UG2 olması lazım, çok eski oyunlar var bir yere not almıştım ama bulamıyorum.
Zuma da vardı sanırım.

üldürülenkedy

Platinum Sample
Yönetici
İfade skoru
3.461
3 yaşında falandım sanırım bilgisayarda bir araba boyama oyunu oynayan videom vardı web tabanlı oyundu sanırım. 2004-2011 arasında bizim internet kafemiz vardı o yüzden bilgisayarla çok küçük yaşta tanışmıştım o yüzden ilk zamanları hatırlamıyorum.

KS
Doğuhan

Doğuhan

Silver Sample
İfade skoru
376
2010-2011'de OyunSkor gibi bir websitesinden oynanan bir 2D araba yarışı oyunu.
Eskiden internet erişimim olmadığı için ben web tabanlı oyunlar ile biraz geç tanıştım. Canavar kamyon oyunları falan vardı hatta. Zaman algımı pandemiden sonra kaybettiğim için tam zamanını hatırlamıyorum.

TRG-Onur

Silver Sample
İfade skoru
202
2007-2008'de Atari'de Mario oynadığımı ve ördek avlama oyunu oynadığımı hatırlıyorum, ondan sonra NFS MW, ETS, GTA SA gibi oyunlarla devam ettim.

Engineer

Bronze Sample
İfade skoru
139
Merhaba
İnan bilmiyorum.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube