Otomobil sohbetleri #1

Silicone Android Uygulaması
KS
Wolerm

Wolerm

Gold Sample
İfade skoru
6.005
@Wolerm, Benim sıralamam şöyle:
1-https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-degisensiz-tertemiz-servis-bakimli-925169680/detay ve https://www.sahibinden.com/ilan/vas...st-160-hp-mukemmel-temizlikte-928504106/detay. Ama Mondeo'nun şanzımanını iyi kontrol ettirmek lazım.
2-https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-kardelen-plaza-civic-sedan-1.6-i-dtec-executive-otomatik-921411314/detay
3-https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-yetkili-bayii-den-63.000tl-pesinatla-2018-superb-1.6tdi-cr-style-922724829/detay
Hocam yani Mondeo>Civic>SuperB>Insignia?
Mesajlar otomatik birleştirildi:

İnsignia tasarımı daha güzel bana kalırsa.
Tasarım dışında farkı var mı?
Motor, içi, segmenti?

onatygt

Bronze Sample
İfade skoru
527
Hayalindeki kırmızı Renault Laguna 1'in içinde.
Hocam yani Mondeo>Civic>SuperB>Insignia?
Bence daha doğrusu Mondeo şanzıman hariç ve kazasız olmasından İnsignia'dan iyi. Civic problemsiz olması ve az yakmasından SuperB geçiyor ama C segmenti. SuperB biraz hantal olması diğerlerine göre ve DSG olduğundan iyi kullanmak lazım olduğundan sonda.

KS
Wolerm

Wolerm

Gold Sample
İfade skoru
6.005
Bence daha doğrusu Mondeo şanzıman hariç ve kazasız olmasından İnsignia'dan iyi. Civic problemsiz olması ve az yakmasından SuperB geçiyor ama C segmenti. SuperB biraz hantal olması diğerlerine göre ve DSG olduğundan iyi kullanmak lazım olduğundan sonda.
Hocam ben babamın özelliklerini vereyim;
Uzun zamandır araç kullanmadı bazı kötü olaylardan ve araç fiyatları arttı.
Çok hız yapmaz, 180 en fazla. İlk başlarda sakin yerlerde alışır, sonra aktif kullanmaya geçer.
Kendisi başta büyük araç sevmiyordu ama zorlaya zorlaya aldıracağım gibi kısmet olursa.

KS
Wolerm

Wolerm

Gold Sample
İfade skoru
6.005
Hocam ilanlar görsel olsun diye sadece bu arada.

@GFYT ve @onatygt, bir de @fryzen hocalarım; ben hem SUV hem de otomobil olarak araştırdım ve yukarıdaki ilanları fotoğraf bazlı attım. Scala yeni bir model ve Station Wagon, 3008 bulmak beni mutlu etti, bu yüzden 3008 varken başka SUV düşünmüyorum ama yine de attım. Bunları en iyiden en kötüye sıralarsanız ve nedenlerini belirtirseniz aklımdaki tüm soru işaretleri bitecek gibi. Baktıkça yeni araç görüyorum ama bunlar en baz liste. Bunlar dışında almayız yüksek ihtimal.

Son düzenleme:

123456789

Platinum Sample
İfade skoru
5.695
Hocam ilanlar görsel olsun diye sadece bu arada.

@GFYT ve @onatygt, bir de @fryzen hocalarım; ben hem SUV hem de otomobil olarak araştırdım ve yukarıdaki ilanları fotoğraf bazlı attım. Scala yeni bir model ve Station Wagon, 3008 bulmak beni mutlu etti, bu yüzden 3008 varken başka SUV düşünmüyorum ama yine de attım. Bunları en iyiden en kötüye sıralarsanız ve nedenlerini belirtirseniz aklımdaki tüm soru işaretleri bitecek gibi. Baktıkça yeni araç görüyorum ama bunlar en baz liste. Bunlar dışında almayız yüksek ihtimal.
Jeep'in eski kalitesi yok-fiat motorlu, Q5 çok yakar az kaçar arıza verirse altından kalkamazsınız, 1.0 motor alınmamalı, 3008 güzel alınabilir , tiguan eski , a4 2.0 177ps bakın , ford mondeo güzel fakat yakar , leon ve insignia güzel alınabilir , scala düşük paket siz bilirsiniz 1.5 tsi bakın , superb güzel golf güzel passat beğenmedim.

İfade skoru
774
Tesla Roadster Avrupa Lansmanı
Bentley Continental GT Mulliner Coupe
En sevdiğim iki marka ve model.

KS
Wolerm

Wolerm

Gold Sample
İfade skoru
6.005
Jeep'in eski kalitesi yok-fiat motorlu, Q5 çok yakar az kaçar arıza verirse altından kalkamazsınız, 1.0 motor alınmamalı, 3008 güzel alınabilir , tiguan eski , a4 2.0 177ps bakın , ford mondeo güzel fakat yakar , leon ve insignia güzel alınabilir , scala düşük paket siz bilirsiniz 1.5 tsi bakın , superb güzel golf güzel passat beğenmedim.
Sen den ricam bu attığım modellerin alınabilir ilanlarını atabilir misin. Ben de eve yeni geldim, geç cevap verdim ama.

SUV olarak zaten gönlümüz 3008’den yana. Diğerleri ya çok yakıyor ya da eski dediğin gibi. Mondeo sen dediğin için orada, çık yaktığını öğrendiğim için eledim. Leon ve Insignia hoş senin dediğin gibi. Scala yeni olduğu için koyayım dedim. SuperB ve Golf zaten efsane.

KS
Wolerm

Wolerm

Gold Sample
İfade skoru
6.005

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube