Çoluk çocuğun kasıp kavurduğu küfürlerin havada uçuştuğu rezil oyun hangisidir?

• League of Legends

• CS:GO

• Metin2 TR veya PVP

• PUBG

• League of Legends

• League of Legends

• Minecraft

• ETS2

• Gameranger'deki oyunlar

• Online oyunların çoğunda var + League of Legends

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görüntülenebilir.
Silicone Android Uygulaması
KS
Elektrikci Hasan

Elektrikci Hasan

Gold Sample
İfade skoru
1.098
Hayvan desem hayvanlara şiddet,laf etmiş olurum hocam O.O2

BoL2TnGIQAAhVil.jpg

İfade skoru
1.149
LoL hocam adam haksız olsa bile Allah'ıma sövüyor. 2 kill aldı diye ez ff yazıyor. Valorant da aynı şeyin laciverti. Csgo'nun kitlesi fena değil ama hileden geçilmiyor oyun. TF2 ve Albion Online hariç oynadığım çoğu Online oyunun kitlesi leş bence.

İfade skoru
1.149
@Sparda Bu kadar güzel bir oyun, nasıl dünyanın en kötü oyununa dönüşür? Belgesel niteliğinde cümle.

O oluşum ( oyun demiyorum artık ) 2016'da bitti bence. Artık tek amaçları para yazdım zaten yukarıda.
Hocam dediğiniz gibi oyuna skin getiriyorlar o kadar bı de arada bir düzgün dengeleme. Her oyunda chat aynı. Hikaye etkinliği çıkarmışlar kafada bir sürü soru işareti. Karakterler dengeli dengesiz diyenler var ben pek bir şey diyemem rankım düşük ve eğlencesine oynuyorum artık.

Batuh_n

Silver Sample
İfade skoru
1.430
LoL hocam adam haksız olsa bile Allah'ıma sövüyor. 2 kill aldı diye ez ff yazıyor. Valorant da aynı şeyin laciverti. Csgo'nun kitlesi fena değil ama hileden geçilmiyor oyun. TF2 ve Albion Online hariç oynadığım çoğu Online oyunun kitlesi leş bence.
Valorant kitlesi bence LoL'den daha iyi. Türkiye sunucusunu bilmiyorum ( 5 aydır girmiyorum İstanbul sunucusuna) ama Paris 1,2 sunucularına girdiğimde öyle fazla toxic gelmiyor benim takımıma. İstanbul sunucusunda 3 roundun birinde illaki toxic çıkıyordu. Ben sadece bir kere LoL oynadım onda da takım toxicti.

İfade skoru
1.149
Valorant kitlesi bence LoL'den daha iyi. Türkiye sunucusunu bilmiyorum ( 5 aydır girmiyorum İstanbul sunucusuna) ama Paris 1,2 sunucularına girdiğimde öyle fazla toxic gelmiyor benim takımıma. İstanbul sunucusunda 3 roundun birinde illaki toxic çıkıyordu. Ben sadece bir kere LoL oynadım onda da takım toxicti.
Valorant da yakın hocam Frankfurt'ta sıkıntı yaşamadım ama İstanbul'da illa biri her maç olmasa da size söver yani benim 3 aylık tecrübem öyle.

Batuh_n

Silver Sample
İfade skoru
1.430
@Sparda @batuhan_n Bu şirketin oyunlarında, her maçta en az 1 tane sıkıntılı insan dışı yaratık geliyor. Hangi elo olursa olsun.
Ben 1 yıldır ilk çıktığında kapalı betadan beri oynuyorum. İstanbul sunucusunda 3 maçta bir geliyordu. 4 aya yakın bir süredir sadece Paris 1 ve 2'de oynuyorum. Çünkü Frankurt 1'de de Türk geliyor. Paris 1'de pek toxic gelmiyor bana. Bronz 2'yim. Ama demir 1 arkadaşla girdiğimde hep sıkıntılı insanlar geliyordu. Kendisine çok geliyormuş. Ama bana gelmiyor. Benim 1 yıllık tecrübem böyle.

mutlu pide

Gold Sample
İfade skoru
2.016
LoL ve Geometry Dash. Ama ne hikmettir Geometry Dash'ı 300-400 saattir oynuyorum ve devam da ediyorum.

EREN SATAR

Gold Sample
İfade skoru
1.077
ETS 2 den bahsedilmemiş o da ayrı bir konu düz yolda giderken kafadan çarpan mı dersin sollama yasak olan yerde sollayan mı dersin zaten Calais/Duisburg arası tam kanser ha oyunun zevkini de bu troll oyuncular sağlıyor orası ayrı 🥺

C. Callahan

Gold Sample
İfade skoru
2.389
Riot oyunları

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube